Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs - Paryski drenaż modelujący w Bydgoszczy

od1689
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Czy myślałeś kiedyś nad tym, aby zostać profesjonalnym masażystą? To unikatowy zawód dający ogromną ulgę wielu osobom. Uwalnia ich z dolegliwości bólowych oraz napięć, a tym samym poprawia ich samopoczucie i podnosi komfort życia. Nie czekaj i spróbuj swoich sił, biorąc udział w kursie wyjątkowego masażu antycellulitowego organizowanym przez Akademię Zdrowia Wiesławy Dereszyńskiej. Paryski drenaż modelujący to unikatowa technika wykonywania masażu wywodząca się z Francji. Polega na dokładnym masowaniu okolic brzucha, ud i pośladków. Zabieg ten często nazywany jest również masażem antycellulitowym. W efekcie poprawia metabolizm komórkowy, powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, a także pomaga w pozbyciu się cellulitu o jeden stopień i utracie masy ciała. Dodatkowe informacje dotyczące oferty Celem oferowanego szkolenia jest uzyskanie wiedzy i umiejętności przez kursanta, niezbędnych do wykonywania paryskiego drenażu modelującego. W trakcie trwania kursu poznasz m.in.: działanie drenażu modelującego, właściwości paryskiego drenażu modelującego, techniki masowania brzucha, ud i pośladków, instruktaż paryskiego drenażu modelującego, sposoby samodzielnego wykonywania drenażu brzucha, ud i pośladków. Po zakończonym kursie oraz pozytywnie zdanym egzaminie teoretycznym i praktycznym otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie kursu masażu I stopnia. Dzięki temu nabędziesz nowe kwalifikacje, a tym samym otworzysz nowe ścieżki swojej kariery zawodowej.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Akademia Zdrowia 85-212 Bydgoszcz, ul. Dolina 23.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53395)
Cała Polska (698)
Bilety (41)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (225)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry