Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Samoobrona dla kobiet | Wiele lokalizacji

od89
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Jeżeli na horyzoncie Twojej miłości znajduje się kobieta, której bezpieczeństwo jest dla Ciebie priorytetem, a Ty nie możesz być przy niej cały czas – zainwestuj w jej dobro i podaruj  prezent będący mieszanką korzyści. Kiedy zawodzi werbalizacja, a ucieczka nie jest możliwa – umiejętność defensywna jest niekiedy jedynym argumentem, który mógłby przeważyć szalę na naszą korzyść. Warsztaty samoobrony dla kobiet to fuzja walorów wynikających z treningu fizycznego, pewności emocjonalnej, nauki kierowania własnymi odruchami oraz wydobycia umiejętności logicznego myślenia, czy panowania nad własnym ciałem. Samoobrona nie jest biciem, lecz ochroną przed uszczerbkiem na zdrowiu i nie tylko – w końcu wyrwane torebki, napastowania słowne i niespodziewane kradzieże nie są bezpośrednim zagrożeniem życia, a jednak dobrze jest móc nie dopuścić do żadnej z tych sytuacji. Jeżeli szukasz sposobu, by zniwelować ryzyko powstania urazu na ciele bądź psychice ukochanej osoby, pokaż jej, że posiada siłę, by się przeciwstawić – ktoś musi ją jedynie wydobyć z ogromu potencjału, jaki posiada! .:: Do vouchera przysługuje pierwszy trening za darmo ::.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Piła, Włocławek
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50132)
Cała Polska (694)
Bilety (57)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (231)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry