Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs masażu relaksacyjnego w Bydgoszczy

od1249
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Jeśli pragniesz rozpocząć swoją przygodę z masażem, bądź posiadasz już pewne kwalifikacje, ale chcesz udoskonalić swoje umiejętności, skorzystaj ze specjalnej oferty kursu masażu relaksacyjnego organizowanego przez Akademię Zdrowia Wiesławy Dereszyńskiej. Masaż relaksacyjny wyjątkowo skuteczny zabieg regeneracyjny o działaniu wyciszająco-rozluźniającym. To ukojenie dla wszystkich osób żyjących w ciągłym stresie oraz napięciu. Zabieg polega na wykonywaniu ściśle określonych ruchów uciskania, ugniatania, głaskania i rozcierania ciała. W efekcie zmniejsza napięcie mięśniowe, regeneruje stawy i mięśnie, a także redukuje wszelkie dolegliwości bólowe. Dodatkowe informacje dotyczące oferty Celem szkolenia jest przekazanie kursantowi odpowiedniej wiedzy i umiejętności pozwalających na samodzielne wykonywanie masażu relaksacyjnego. Podczas trwania kursu pod okiem doświadczonego masażysty poznasz sprawdzone techniki masażu, dowiesz się jak skutecznie uwalniać napięcie mięśniowe oraz nerwowe, a także jak redukować napięcia psychofizyczne. Poznasz też elementy refleksologii, które są nieodłączną częścią skutecznego masażu relaksacyjnego. Po zakończonym kursie oraz pozytywnie zdanym egzaminie teoretycznym i praktycznym otrzymasz zaświadczenie potwierdzające ukończenie kursu masażu I stopnia lub I i II stopnia. Dzięki temu uzyskasz nowe kwalifikacje, pozwalające na rozpoczęcie kolejnej, wspaniałej ścieżki kariery.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Akademia Zdrowia 85-212 Bydgoszcz, ul. Dolina 23.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53395)
Cała Polska (698)
Bilety (41)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (225)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry