Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs japońskiego masażu Shiatsu i Akupresury w Bydgodszczy

od1689
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Nauka masażu to wspaniałe przeżycie, które pozwala zdobyć nowe umiejętności, nauczyć się czegoś zupełnie nowego, a także otworzyć nowy rozdział w swojej ścieżce zawodowej. Nie czekaj i już dziś skorzystaj ze specjalnej oferty kursu japońskiego masażu Shiatsu i akupresury. Zabieg ten oparty jest na tradycyjnych technikach masowania ciała. Łączy w sobie elementy łagodnego rozciągania mięśni wraz z kojącą akupresurą. Nazywany jest często akupunkturą bez igieł bądź też masażem punktowym. W trakcie jego wykonywania stosowane są ściśle określone uciski dłońmi, łokciami, przedramionami oraz stopami. W efekcie masaż Shiatsu pozwala przywrócić prawidłowy przepływ energii, odpowiadającej za utrzymanie człowieka w zdrowiu fizycznym oraz psychicznym. Dodatkowe informacje dotyczące oferty Oferowany kurs masażu odbywa się w renomowanej Akademii Zdrowia Wiesławy Dereszyńskiej. Celem szkolenia jest profesjonale przygotowanie kursanta do wykonywania masażu japońskiego Shiatsu i akupresury. W trakcie jego trwania poznasz m.in.: podstawowe pojęcia Medycyny Chińskiej, podstawowe ruchy i chwyty Shiatsu, historię akupresury, punkty nacisku, techniki masowania pleców, barków, karku, szyi oraz twarzy, metody refleksoterapii, filozofię Yin/Yang, klasyfikację cech twarzy odpowiadającą wewnętrznemu problemowi zdrowotnemu. Po zakończonym kursie oraz pozytywnie zdanym egzaminie teoretycznym i praktycznym otrzymasz zaświadczenie ukończenia kursu masażu I stopnia.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Akademia Zdrowia 85-212 Bydgoszcz, ul. Dolina 23.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50164)
Cała Polska (695)
Bilety (58)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (232)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry