Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot w profesjonalnym symulatorze lotu | Gliwice

od349
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Świat pasji, emocji i odpowiedzialności Voucher na lot w profesjonalnym symulatorze Air4™ to gratka dla fanów maszyn latających wszelkiej maści. Wnętrze symulatora, któremu towarzyszą realistyczne efekty dźwiękowe i motoryczne oraz asysta wykwalifikowanego instruktora, pozwala odtworzyć warunki panujące zarówno w trakcie lotu awionetką, jak i potężną maszyną, taką jak na przykład Boeing. Jeżeli masz wśród bliskich osobę, która zawsze marzyła, by poprowadzić maszynę latającą, to powyższy voucher dostarczy jej emocji i przeżyć, jakich doświadczają profesjonalni piloci!   Do szkolenia profesjonalnych pilotów Symulator lotu Air4™służy na co dzień do szkolenia zawodowych pilotów. W jego wnętrzu bliska Ci osoba poczuje się jak profesjonalny adept sztuki lotniczej i sprawdzi, czy pilotaż samolotu jest tym, z czym chciałaby/chciałby związać swoją przyszłość. Od takich właśnie doświadczeń zaczyna się przygoda z lataniem. To także doskonały prezent dla osób, którym lęk wysokości lub przestrzeni nie pozwala na odbycie podniebnej przygody. Stanie się to możliwe w symulatorze pod okiem zawodowych pilotów posiadających licencje samolotowe oraz śmigłowcowe. Z pokładu Air4™ i z nimi u boku wystartujesz z dowolnego lotniska na świecie.   Dodatkowe informacje o locie w symulatorze Air4™: przeznaczenie: 1 osoba, ważność vouchera: 12 miesięcy od dnia nabycia, długość lotu: 30 lub 60 minut w zależności od wybranej opcji, usługa może być realizowana w języku angielskim, minimalny wiek: 10 lat, ograniczenia wagowe: bez ograniczeń.  
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
u. Toruńska 22, 44-100 Gliwice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50432)
Cała Polska (692)
Bilety (47)
Kody rabatowe
lokalne
Gliwice (61)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry