Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot w profesjonalnym symulatorze lotu dla dwojga | Gliwice

od699
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Przejmijcie stery Obdarowaną parę czeka lot w profesjonalnym symulatorze Air4™, któremu będą towarzyszyły realistyczne efekty dźwiękowe i motoryczne oraz asysta wykwalifikowanego instruktora. Kokpit Air4™ pozwala odtworzyć warunki panujące zarówno w trakcie lotu awionetką, jak i Boeingiem. Jeżeli masz wśród bliskich pasjonatów lotnictwa, którzy zawsze marzyli, by usiąść za sterami maszyny latającej, to powyższy voucher dostarczy im emocji i przeżyć, jakich doświadczają profesjonalni piloci!   Profesjonalny symulator lotów Symulator lotu Air4™ szkoli zawodowych pilotów. Realność symulacji pozwala poczuć emocje i odpowiedzialność towarzyszące realnemu lotowi – od niej zaczyna się profesjonalna przygoda z lataniem. Symulator lotu ułatwia pokonanie lęku wysokości lub przestrzeni – tym bardziej, gdy ma się u boku zawodowych pilotów posiadających licencje samolotowe oraz śmigłowcowe. Na pokładzie Air4™ oraz pod okiem profesjonalistów obdarowana voucherem para poderwie, poprowadzi i wyląduje wybraną przez siebie maszyną na dowolnym lotnisku na świecie.   Dodatkowe informacje o locie w symulatorze Air4™: przeznaczenie: 2 osoby (każda z osób zrealizuje usługę po sobie), ważność vouchera: 12 miesięcy od dnia nabycia, długość lotu: 30 lub 60 minut w zależności od wybranej opcji, usługa może być realizowana w języku angielskim, minimalny wiek: 10 lat, ograniczenia wagowe: bez ograniczeń.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Air4 ul. Toruńska 22 44-100 Gliwice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (51757)
Cała Polska (689)
Bilety (48)
Kody rabatowe
lokalne
Gliwice (65)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry