Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot samolotem nad Gliwicami – 30 min w powietrzu!

od579
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Podaruj pierwszy krok Choć pierwszym krokiem będzie podarowanie vouchera, tym właściwym związanym z lotem nad Gliwicami stanie się podniebna przygoda w towarzystwie doświadczonego instruktora samolotowego. Unosząc się w rejonie Lotniska Gliwice (ATZ) z kokpitu jednego z dwóch samolotów osoba obdarowana, zachwyci swoje oko panoramą aglomeracji śląskiej oraz zmierzy się z wyzwaniami, jakich na co dzień doświadczają profesjonalnie piloci. Przeżycie pozwoli jej lub jemu zweryfikować czy szkolenie do licencji samolotowej to jest właśnie to.   Na pokładzie Cessny C150 lub C152 Loty widokowo-zapoznawcze odbywają się bez względu na porę roku – od stycznia do grudnia w każdy dzień tygodnia (warunki atmosferyczne muszą być sprzyjające)! Lot, który podarujesz miłośniczce lub miłośnikowi przestworzy, startuje i ląduje na lotnisku bazowym w Gliwicach (EPGL). Do startu i lądowania zostanie wykorzystany betonowy pas 26L albo 08R. Osoba obdarowana wsiądzie na pokład dwumiejscowej Cessny C150 albo Cessny C152 i spędzi w przestworzach około 30 minut.   Informacje o locie samolotem nad Gliwicami: lokalizacja: ul. Toruńska 22, 44-100 Gliwice, liczba osób: 1, minimalny wiek uczestnika: 13 lat, dla osób nieletnich konieczna zgoda obojga rodziców wyrażona na piśmie w siedzibie Air4 waga:  maksymalnie 110 kg, czas trwania przelotu: 30 min, czas całej atrakcji (m.in. przygotowanie do lotu): 60 minut, warunki pogodowe: instruktor sprawdza je rano w dniu lotu i decyduje o możliwości odbycia lotu, trasa lotu: osoba obdarowana ma możliwość wybrania punktu nad którym przeleci pilot.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Air4 ul. Toruńska 22 44-100 Gliwice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53303)
Cała Polska (698)
Bilety (41)
Kody rabatowe
lokalne
Gliwice (57)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry