Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Biwak wędkarski

od1199
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
36 godzin łowienia ryb, hamakowych nocy i szkolenia z obozowania z firmą Biwak i Wędka! Idealny prezent dla miłośników wędkarstwa i noclegów na łonie natury!   Odbiorcę vouchera czeka nocowanie w wygodnych hamakach, krótkie szkolenie z obozowania, sztuka łowienia pstrągów, kleni, jazi ze spinningiem lub rób spokojnego żeru w górskich lub nizinnych rzekach. To wszystko w ramach 36-godzinnego biwaku na łonie natury w rejonie Borów Tucholskich! Organizator zapewnia: kolację oraz śniadanie, napoje, sprzęt wędkarski i sprzęt obozowy. Zaskocz miłośnika wędkarstwa prezentem łączącym aktywny wypoczynek, sztukę wędkarską i unikalny nocleg nad wodą!   Zalety aktywności wędkarskiej z firmą Biwak i Wędka: różnorodność łowisk – możliwość łowienia w różnych zbiornikach wodnych m.in. górskich i nizinnych, komfortowa noc w hamakach – nocowanie w wygodnych hamakach nad brzegiem szumiącej wody, szkolenie z obozowania – uczy praktycznych umiejętności outdoorowych, zintegrowane wyżywienie i sprzęt: organizator zapewnia kolację, śniadanie, napoje, sprzęt wędkarski i obozowy, minimalizując potrzebę zabierania własnych rzeczy, dostępność i elastyczność: usługa dostępna przez cały rok, z możliwością dostosowania trasy i czasu.   Co zawiera oferta? 36 godzin biwaku wędkarskiego z łowieniem ryb, nocowaniem w hamakach i szkoleniem z obozowania.   Podaruj unikalną przygodę wędkarską z noclegiem nad wodą już teraz!   Biwak i Wędka to firma pasjonująca się odkrywaniem dzikich zakątków natury. Specjalizuje się w szkoleniach z bushcraftu, survivalu i sztuki wędkarstwa. Ich programy integrują naukę i przygodę, umożliwiając bliski kontakt z przyrodą. Firma promuje zdrowy tryb życia i szacunek dla natury. Jej członkowie organizują biwaki, spływy kajakowe i wędkowanie, dostarczając niezapomnianych wrażeń. Jednocześnie kładą oni nacisk na minimalizowanie wpływu na środowisko zgodnie z ideą Leave No Trace i angażują się w edukację ekologiczną. Z firmą Biwak i wędka odbiorca vouchera odkryje piękno natury na nowo i pozna wędkarskie techniki survivalowe. *Organizator nie zapewnia licencji na wędkowanie oraz śpiwora. Użytkownik ponosi koszty za ewentualne zerwanie przynęty.Informacje na temat przedmiotów, które uczestnik powinien zabrać na szkolenie, zostaną przekazane w formie check-listy.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Biwak i Wędka. Zajęcia odbywają się w rejonie Warszawy, Trójmiasta, Torunia, Bydgoszczy, Kaszub, Poznania, Szczecina, Torunia.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (58455)
Cała Polska (384)
Bilety (4)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (135)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry