Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wypad na ryby

od599
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
10-godzinny wypad nad wodę w Borach Tucholskich z firmą Biwak i Wędka dla 3 osób. Złów wspomnienia z doświadczonym przewodnikiem wędkarskim! Zarezerwuj teraz!   Wypad na ryby to unikalna oferta przewodnictwa wędkarskiego w malowniczych Borach Tucholskich. W ciągu 10-godzinnej sesji nad wodą skoncentrowanej na indywidualnych preferencjach odbiorcy vouchera będą mieli możliwość wędkowania w różnych łowiskach. Organizator zapewnia sprzęt wędkarski, ciepły posiłek i napoje, a sesję poprowadzi doświadczony przewodnik.   Zalety tej oferty: profesjonalne przewodnictwo: doświadczony przewodnik wędkarski zapewnia skuteczne i bezpieczne łowienie, malownicza okolica: sesja wędkarska odbywa się w urokliwych Borach Tucholskich, oferując niezapomniane widoki. dostosowanie do preferencji: sesja dostosowana do indywidualnych preferencji, umożliwiająca wybór różnych łowisk, pełne wyposażenie: sprzęt wędkarski, ciepły posiłek i napoje, aby uczestnicy mogli skupić się na relaksującym wędkowaniu.   Użytkownik ponosi koszty za ewentualnie utracone przynęty. Organizator nie zapewnia licencji na wędkowanie.   Co zawiera oferta? 10-godzinny wypad na ryby w Borach Tucholskich z doświadczonym przewodnikiem wędkarskim.   Sprezentuj unikalny wypad na ryby miłośnikom wędkarstwa!   Biwak i Wędka to firma, której pasją jest odkrywanie dzikich zakątków natury. Jej przewodnicy specjalizują się w szkoleniach z bushcraftu, survivalu i wędkarstwa, oferując niezapomniane wyprawy łączące naukę i przygodę. Firma kładzie nacisk na bliski kontakt z naturą, zdrowy tryb życia oraz szacunek dla przyrody. Minimalizując wpływ na środowisko i angażując się w edukację ekologiczną, firma dostarcza niezapomnianych doświadczeń i inspirując do pielęgnowania relacji z przyrodą. Z nimi odbiorcy vouchera odkryją dzikie i malownicze zakątki Polski i przeżyją wspaniałą wędkarską przygodę!
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Biwak i Wędka.Zajęcia odbywają się w rejonie Warszawy, Trójmiasta, Torunia, Bydgoszczy, Kaszub, Poznania, Szczecina.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50342)
Cała Polska (687)
Bilety (66)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (233)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry