Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Spływ kajakowy dla dwojga - Brda

od99
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Spływ kajakowy dla dwojga to Wasza przygoda w ramionach przyrody i w sercu Brdy, czyli ponad 200-kilometrowej rzeki na terenie północy kraju. Aktywność tego typu charakteryzuje się znacznymi walorami wizualnymi i różnorodnością, jakiej nie sposób uświadczyć w większości zakątków Polski. Korzyści wynikające ze spływu dla dwojga Aktywność w postaci spływu sprawdzi się także jako forma wyzwania – trasy oferowane przez organizatora nie należą do trudnych, jednak istnieje kilka odcinków wymagających większego zaangażowania. Sądzicie, że wyzwania i piękno natury to mało? Wiedzcie, że spływ cechuje się również intensywnym czynnikiem spajającym relacje – świeże powietrze, wyzwania oraz wszechobecne piękno zdecydowanie działają na stosunki międzyludzkie! Czym wyróżnia się prezent w postaci vouchera na spływ? Charakterystycznym elementem przeżycia w postaci spływu jest możliwość łączenia czynnika przyspieszającego bicie serca z uspokajającymi walorami pobliskiej przyrody. Uczestnicy otulą swoje zmysły szmaragdem pobliskiej przyrody, ujrzą przeróżne gatunki zwierząt i zwiedzą najbardziej fascynujące zakątki, chłonąc wizualne piękno.  Informacje o poszczególnych odcinkach tras spływu Od Gościeradza do Smukały rzeka jest szeroka i nasłoneczniona, a jej nurt powolny. Na brzegach znajdują się miejsca do kąpieli oraz piaszczyste skarpy. Po drodze czekają dwie przenoski przy elektrowniach wodnych w Tryszczynie i Smukale. Kolejne 6 km rzeki przypomina odcinek w Borach Tucholskich. Trasa jest szybsza, węższa i bardziej zacieniona. Od mostu Hypszera (Kamienna) rzeka łączy się z Kanałem Bydgoskim i znacznie zwalnia. Zaczyna się najładniejszy odcinek miejski. Na Wyspie Młyńskiej istnieje możliwość śluzowania i pojawia się kolejna przenoska. Kolejna część spływu to zwiedzanie Wenecji Bydgoskiej. Od mostu Pomorskiego (Tesco) rzeka zamienia się w bardziej dziką i niedostępną dla pieszych.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Stowarzyszenie Bydgoskie Kajaki, ul. Żeglarska 79, 85-529 Bydgoszcz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50629)
Cała Polska (695)
Bilety (58)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (232)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry