Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Niesamowity Lot Balonem - Dolina Biebrzy

od549
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Niezapomniany lot balonem nad Biebrzą dostarczy osobie obdarowanej chwil pełnych magii, a dodatkowo oczaruje zmysł wzroku pejzażami, jakich nie można ujrzeć z poziomu ziemi. W trakcie wznoszenia na wysokość co najmniej kilkuset metrów uczestnik lotu doświadczy emocji porównywalnych do atrakcji o najintensywniejszym czynniku emocjonalnym! Komu i z jakiej okazji podarować taki prezent? Voucher na lot balonem nad miastem to doskonała atrakcja, gdy potencjalny odbiorca podarunku planuje urlop w Opolu bądź wycieczkę w południowo-zachodniej Polsce. Ponadto podniebna przygoda sprawdzi się jako prezent z okazji rocznicy, urodzin lub dnia zakochanych! Czy lot balonem to aktywność ekstremalna? Zasadnicza różnica pomiędzy lotem balonem a ekstremalnymi aktywnościami polega na zupełnie innym odbiorze otaczającej rzeczywistości. Balon, który dryfuje po tafli nieba, wydaje się jedynie punktem widokowym. Obserwowane widoki są znacznie wyraźniejsze; nierzadko tak bardzo wyraźne, że uczestnik jest w stanie wychwycić konkretne elementy widzianego krajobrazu! Informacje o lokalizacji lotu Biebrza – jedna z najbardziej osobliwych polskich rzek – oferuje spektakularne widoki. Jej powierzchnia przekracza 150 km, a okoliczny park uchodzi za jedną z najpiękniejszych naturalnych atrakcji w kraju! Prezent zawiera: lot balonem (ok. godziny) krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowania balonu do startu prelekcję o technikach latania ceremonię „Chrzest Aeronauty” certyfikat pierwszego lotu balonem zakończenie lotu celebrowane lampką szampana transport na miejsce startu po zakończonym locie Przed zakupem oferty prosimy o zapoznanie się z regulaminem partnera. KLIKNIJ TUTAJ Organizator posiada certyfikat AOC Aby uzyskać certyfikat, organizator ma obowiązek posiadania wykwalifikowanego personelu i odpowiedniego systemu bezpieczeństwa. Certyfikat AOC wyróżnia pełnoprawne przewozy lotnicze od pozostałych, które są jedynie namiastką prawdziwej przygody w chmurach. Jakie warunki muszą być spełnione, aby lot się odbył?Warunkiem koniecznym jest brak opadów oraz silnego wiatru. Maksymalna prędkość wiatru, która pozwala na wykonanie lotu to 5 m/s (ok. 20 km/h). Jeśli lot zostanie odwołany, to ustalany jest najbliższy możliwy, dogodny dla Ciebie termin.    
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Blue sky balloons : Park Biebrzański
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (46648)
Cała Polska (935)
Bilety (39)
lokalne
Białystok (403)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry