Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Niesamowity Lot Balonem - Dolina Biebrzy

od599
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Niezapomniany lot balonem nad Biebrzą dostarczy osobie obdarowanej chwil pełnych magii, a dodatkowo oczaruje zmysł wzroku pejzażami, jakich nie można ujrzeć z poziomu ziemi. W trakcie wznoszenia na wysokość co najmniej kilkuset metrów uczestnik lotu doświadczy emocji porównywalnych do atrakcji o najintensywniejszym czynniku emocjonalnym! Komu i z jakiej okazji podarować taki prezent? Voucher na lot balonem nad miastem to doskonała atrakcja, gdy potencjalny odbiorca podarunku planuje urlop w Opolu bądź wycieczkę w południowo-zachodniej Polsce. Ponadto podniebna przygoda sprawdzi się jako prezent z okazji rocznicy, urodzin lub dnia zakochanych! Czy lot balonem to aktywność ekstremalna? Zasadnicza różnica pomiędzy lotem balonem a ekstremalnymi aktywnościami polega na zupełnie innym odbiorze otaczającej rzeczywistości. Balon, który dryfuje po tafli nieba, wydaje się jedynie punktem widokowym. Obserwowane widoki są znacznie wyraźniejsze; nierzadko tak bardzo wyraźne, że uczestnik jest w stanie wychwycić konkretne elementy widzianego krajobrazu! Informacje o lokalizacji lotu Biebrza – jedna z najbardziej osobliwych polskich rzek – oferuje spektakularne widoki. Jej powierzchnia przekracza 150 km, a okoliczny park uchodzi za jedną z najpiękniejszych naturalnych atrakcji w kraju! Prezent zawiera: lot balonem (ok. godziny) krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowania balonu do startu prelekcję o technikach latania ceremonię „Chrzest Aeronauty” certyfikat pierwszego lotu balonem zakończenie lotu celebrowane lampką szampana transport na miejsce startu po zakończonym locie Przed zakupem oferty prosimy o zapoznanie się z regulaminem partnera. KLIKNIJ TUTAJ Organizator posiada certyfikat BOP.  Certyfikat BOP jest to specjalnie uprawnienie przewoźnika lotniczego, który upoważnia do wykonywania pełnoprawnych przewozów lotniczych. Posiadanie go jest najlepszą rekomendacją bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu wykonywanych lotów.  Aby uzyskać certyfikat, organizator ma obowiązek posiadania wykwalifikowanego personelu i odpowiedniego systemu bezpieczeństwa. BOP jest doskonałym potwierdzeniem rzetelności oraz pełnego profesjonalizmu przewoźnika. Jakie warunki muszą być spełnione, aby lot się odbył?Warunkiem koniecznym jest brak opadów oraz silnego wiatru. Maksymalna prędkość wiatru, która pozwala na wykonanie lotu to 5 m/s (ok. 20 km/h). Jeśli lot zostanie odwołany, to ustalany jest najbliższy możliwy, dogodny dla Ciebie termin. Rezerwacji należy dokonywać bezpośrednio po zakupie/otrzymaniu vouchera.  
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Blue sky balloons : Park Biebrzański
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (59020)
Cała Polska (698)
Bilety (12)
Kody rabatowe
lokalne
Białystok (130)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry