Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Niesamowity Lot Balonem - Białystok

od549
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Lot balonem w Białymstoku odbędzie się nad miastem bądź w jego okolicach, w zależności od warunków sprzyjających realizacji. Osoba obdarowana doświadczy niezaprzeczalnego piękna Niziny Północnopodlaskiej oraz rzeki Białej. Spektakularne widoki, świeże powietrze oraz świadomość znajdowania się kilkaset metrów nad ziemią z pewnością ukoją układ nerwowy wszystkich osób borykających się z trudami codzienności. Oprócz tego podniebny spacer stanowi nierzadko jeden z głównych punktów wycieczki bądź urlopu osób uwielbiających wakacyjne pobyty na Podlasiu. Gwarantowana opieka ze strony doświadczonego pilota Realizacja aktywności odbędzie się w towarzystwie doświadczonego specjalisty, który weźmie pełną odpowiedzialność za każdy element lotu, a dodatkowo – oprócz roli pilota – stanie się doświadczonym narratorem podniebnej przygody. Komu podarować taki prezent? Voucher na lot balonem nad miastem sprawdzi się jako prezent na urodziny lub z okazji sukcesu zawodowego. Niebiański spacer w koszu balonu wręczysz również każdej osobie planującej wycieczkę w okolicach Podlasia. Prezent zawiera: lot balonem (ok. godziny), krótki instruktaż dotyczący lotu i przygotowania balonu do startu, prelekcję o technikach latania, ceremonię „Chrzest Aeronauty”, certyfikat pierwszego lotu balonem, zakończenie lotu celebrowane lampką szampana, transport na miejsce startu po zakończonym locie.  Przed zakupem oferty prosimy o zapoznanie się z regulaminem partnera. KLIKNIJ TUTAJ Organizator posiada certyfikat AOC Aby uzyskać certyfikat, organizator ma obowiązek posiadania wykwalifikowanego personelu i odpowiedniego systemu bezpieczeństwa. Certyfikat AOC wyróżnia pełnoprawne przewozy lotnicze od pozostałych, które są jedynie namiastką prawdziwej przygody w chmurach. Jakie warunki muszą być spełnione, aby lot się odbył?Warunkiem koniecznym jest brak opadów oraz silnego wiatru. Maksymalna prędkość wiatru, która pozwala na wykonanie lotu to 5 m/s (ok. 20 km/h). Jeśli lot zostanie odwołany, to ustalany jest najbliższy możliwy, dogodny dla Ciebie termin. Rezerwacji należy dokonywać bezpośrednio po zakupie/otrzymaniu vouchera.  
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
okolice Białystok oraz Park Narwiański okolice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (48931)
Cała Polska (972)
Bilety (42)
lokalne
Białystok (405)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry