Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Odlotowa zabawa w parku trampolin w Gliwicach

od86
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Gwarantujemy, że dzięki takiemu podarunkowi osoba obdarowana będzie skakała z radości – w końcu inaczej się nie da w parku trampolin! To królestwo skocznej oraz beztroskiej zabawy to suma znakomitej kreatywności i pozytywnej energii, która dociera przez układ nerwowy aż do serca głodnego emocjonujących poruszeń. Voucher do parku trampolin w Gliwicach to pomysł na prezent z każdej okazji, a dodatkowo jedna z niewielu aktywności, których w ogóle się nie czuje, wszak cały zabawa nie pozostawia miejsca na myślenie o zmęczeniu! W ramach vouchera osoba obdarowana skorzysta z dowolnych stref dostępnych w parku trampolin. Pokaż bliskiej osobie, że radość trzeba sobie… wyskakać! Atrakcje dostępne w parku: Main Court - czyli główna strefa składająca się z aż 50 trampolin!  Arena 1 & Arena 2 - tu odbywają mecze w zbijaka.  The Colosseum - tu będziesz odbywać walki wręcz oraz z grawitacją...  The Airbag - wielka poduszka przeznaczona do ćwiczeń akrobacji czy skoków. Air Ninja - jest to tor przeszkód specjalnie przygotowany dla wspaniałej zabawy. Air Dunk - połączenie boiska koszykarskiego, trampoliny i kosza - nie sposób się nudzić!  Kids Zone - strefa przeznaczona dla najmłodszych.  The Wall - połączenie skoków z chodzeniem po ścianie! Walk The Wall! The Tower - wyjdź na szczyt przy pomocy ścianki wspinaczkowej.  Informacje ogólne:  House of Air - wejście dla 2 osób upoważnia do: wejścia 2 osób na 60 minut do parku trampolin. House of Air - wejście dla 4 osób upoważnia do: wejścia 4 osób na 60 minut do parku trampolin. Informacje dodatkowe:- wstęp do parku trampolin jest dozwolony od 4 roku życia,- wymagane wypełnienie oświadczeń (w przypadku osoby niepełnoletniej  wymagane jest oświadczenia opiekuna prawnego),- obowiązkowy zakup skarpetek antypoślizgowych House of Air - 7zł.  
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
House of Air, ul. Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50432)
Cała Polska (692)
Bilety (47)
Kody rabatowe
lokalne
Gliwice (61)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry