Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Męska rzecz - Pakiet spa w Gliwicach

od359
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Kiedy chce się coś robić dobrze, to wypada podejść do tego od góry do dołu, a tak się składa, że posiadamy również takie prezenty!  Pakiet spa w Glamour Day Spa jest wszystkim tym, co potrzebuje męski organizm, który utknął gdzieś pomiędzy ekranem firmowego monitora a terminami goniącymi w większości chwil życia. Nagromadzony stres może działać niekorzystnie na poziomie somatycznym, dlatego dzień w spa dla mężczyzny poczęstuje go przede wszystkim cielesnym oraz umysłowym zwolnieniem kajdan, jakie nakładają trudy codziennej egzystencji. Ta rozluźniająca przygoda, pisana rysikiem błogiego oczyszczenia, rozpocznie się od masażu kamieniami. Polega on na ulokowaniu w różnych rejonach ciała kamieni o zmiennych temperaturach. Zmiany termiczne powodują reakcję ze strony układu nerwowego, prowadząc do rozluźnienia To również dobry wybór, gdy mężczyzna boryka się z bólem fizycznym, drętwieniem rąk czy złą przemianą materii. Następny szczebel w tej drabinie do uzyskania soczystego posmaku psychosomatycznej poprawy jest relaksacyjny masaż twarzy, szyi i rejonów klatki piersiowej. Cudowne umiejętności tutejszych masażystek pozwalają na wykrycie fizycznych uszczerbków. Odpowiednie ruchy przy masażu twarzy stabilizują mikrokrążenieoraz uelastyczniają, natomiast uciskanie rejonów szyi oraz klatki piersiowej przyczynia się do zmniejszenia napięć mięśniowych bądź całkowitej ich likwidacji.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Glamour Day Spa, ul. Kozielskа 80, Gliwice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53469)
Cała Polska (698)
Bilety (41)
Kody rabatowe
lokalne
Gliwice (57)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry