Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Romantyczny weekend w Hotelu Bohema w Bydgoszczy

od999
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Zdecydujcie się na krok w kierunku królestwa uszytego odgłosami błogich westchnień. Hotel Bohema to miejsce odkrojone od zgryzot i płynące esencją radości pochodzącej wprost z serc utęsknionych za ciszą. Przekonajcie się, że ogień potrzebuje tlenu i poczęstujcie płuca krystalicznie czystym powiewem beztroski, aby piękne frazy odziać żarem uczucia. Ten ekskluzywny przybytek oddziela się grubą linią od innych ofert pobytowych, ponieważ zbudowano go na równowadze między luksusem a tym, czego potrzebują ludzkie zmysły.  Nie znajdziemy tu elementów niekompletnych czy niepowiązanych ze sobą – architektura budynku oraz pojedyncze komponenty wystroju niemalże przemawiają konsekwencją oraz spajają się, tworząc pokoje, hole i powierzchnie praktycznie skradzione z królewskiej przystani, bez choćby krzty pretensjonalności. Kunszt płynący po każdym skrawku tak doskonale zbudowanej odskoczni jest iloczynem wirtuozerskiego wyczucia stylu, a także perfekcji tutejszej obsługi, będącej w tej miłosnej opowieści jak dobry, utalentowany lektor filmowy – choć nie czuć ich obecności, to bez nich dzieło nie byłoby tak dobre.  Już od samego wejścia przywita Was pokój z winem musującym, obsypany płatkami róż oraz dosłodzony owocami i pralinami. Warto pamiętać, że romantyzm przychodzi do wypoczętych ciał i dlatego czeka Was nieograniczony dostęp do strefy relaksu, gdzie basen, aromatyczna sauna parowa czy fotele masujące przemówią ulgą.  Zdecydujcie się na voucher do hotelu wyjętego prosto ze snów i od teraz śnijcie wyłącznie o sobie.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Hotel Bohema ul. Księdza Stanisława Konarskiego 9, Bydgoszcz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (58075)
Cała Polska (696)
Bilety (11)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (214)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry