Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pakiet wrażeń w wirtualnej rzeczywistości w Bydgoszczy

od219
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Gry to nie tylko monitor, paprykowe chipsy i napój energetyczny! Wirtualna rzeczywistość jest perspektywą połączenia ruchu, intelektu oraz świetnej zabawy, która wynika z teleportacji wprost do krainy gier. Ten wielowymiarowy, przepiękny świat to wirtualny kardiolog, który poruszył serca milionów ludzi, przecierając szlak rynkowi standardowych gier komputerowych. Wirtualna rzeczywistość, jako kamień milowy w branży rozrywkowej dowodzi, że ludzka pomysłowość nie zna granic, a nawet jeśli znajduje się jakiś kraniec, to jest nim Vr World – salon działający tak kojąco, że gdyby był człowiekiem, to otrzymałby pokojową nagrodę Nobla. Podaruj ukochanej osobie cały pakiet wirtualnego szaleństwa! Obdarowany wybierze ulubioną spośród 30 dostępnych gier, a po tym doświadczeniu zasiądzie w symulatorze 9D, gdzie odbędzie dwie przejażdżki rodem z wesołego miasteczka. Jakby tego było mało, istnieje również możliwość, aby skorzystać z fotela symulującego wyścigi samochodowe oraz sprawdzenia się jako bohater przeszywający przestworza, tuż nad gigantycznym miastem. Pamiętaj, że gra jest fikcyjna, ale frajda najprawdziwsza na świecie! Pozwól ukochanej osobie celebrować ten ważny dzień w jej ulubiony sposób! Przepleć rozrywkę i aktywność fizyczną nicią porozumienia!
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Vr World, ul.Długa 49, Bydgoszcz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53590)
Cała Polska (685)
Bilety (64)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (232)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry