Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pakiet spa – rozkoszne święta w Bydgoszczy

od229
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Wyobraź sobie, że możesz wybrać dla siebie prezent. Zadbać o siebie najlepiej, jak potrafisz. Co by to było? Może odpowiedź czai się tuż za rogiem? Pakiet spa – rozkoszne święta w Bydgoszczy to prezent, na który czekasz!   CO ZAWIERA PAKIET SPA? –       masaż aromaterapeutyczny całego ciała –       peeling pleców   Pakiet został specjalnie dobrany tak, by jak najskuteczniej wykorzystać zalety uzupełniających się zabiegów. Pierwszym etapem jest peeling całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem pleców. Dzięki starciu martwego naskórka skóra staje się wyraźnie ożywiona i promienna oraz gotowa na składniki odżywcze z kosmetyków. Druga część pakietu to masaż z zastosowaniem ciepłego oleju do aromaterapii, którego zapach możesz wybrać w konsultacji z dyplomowanym kosmetologiem.   CO ZYSKASZ? –       gładką, rozświetloną skórę –       odprężone i zrelaksowane ciało –       skórę przygotowaną na późniejsze wchłanianie substancji odżywczych –       poprawę krążenia w całym organizmie –       złagodzenie napięcia, uśmierzenie bólu –       ukojenie duszy i ciała dzięki pięknemu zapachowi oleju do masażu   Pozwól sobie na godzinę prawdziwie rozkosznych świąt. Zasługujesz na to!   Akademia Zdrowia w Bydgoszczy to miejsce skupiające profesjonalistów – zaangażowana grupa fizjoterapeutów, masażystów i kosmetologów tworzy przyjazną atmosferę, a dobrą energię czuć w powietrzu. Salon powstał z zamiłowania do zdrowia i piękna. Wiedza i pasja specjalistów stanowią gwarancję kompleksowej pielęgnacji ciała i zarazem ducha.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Akademia Zdrowia ul. Dolina 23, 85-212 Bydgoszcz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53590)
Cała Polska (685)
Bilety (64)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (232)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry