Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nowatorski odprężający masaż w ciemności - Bydgoszcz

od429
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Masaż w ciemności to nowość w dziedzinie pielęgnacji ciała. Podarunek tego typu wręczysz osobie, która ceni sobie niebanalne rozwiązania, skuteczne sposoby relaksacji oraz szeroko pojęty pożytek dla ciała i ducha. Wykonanie masażu w ciemności wywołuje szereg niespodziewanych, ale też maksymalnie przyjemnych odczuć. Jak działa masaż w ciemności? Istotą masażu relaksacyjnego jest pozbawienie osoby masowanej wszelkich bodźców, które mogłyby zaburzyć przebieg pielęgnacji. Najczęściej usuwa się więc niepożądane dźwięki. W tym przypadku usunięcie bodźców wzrokowych podwaja odczucia panujące przy wchłanianiu przyjemności. Po połączeniu wymienionych czynników masaż w ciemności okazuje się całkowicie odświeżoną techniką relaksacyjną. Dlaczego powinieneś podarować ten prezent bliskiej osobie? Klienci doceniają wrażenie znajdowania się w „półśnie”, do którego doprowadzają umiejętnie stosowane techniki; w tym przypadku przyjemność przekracza wszelkie mierzalne skale pomiarowe. Z tego powodu masaż w ciemności sprawdzi się jako prezent dla osoby poddenerwowanej, przemęczonej bądź przytłoczonej nadmiarem obowiązków. Tak pożyteczny prezent dla dziewczyny, mamy, brata czy innej osoby udowodni najwyższy poziom troski, a jednocześnie niezwykłą kreatywność przy dobieraniu podarunku! Prezent zawiera: nowatorski masaż całego ciała, wykonywany zgodnie z filozofią Clarins’a, kieliszek czerwonego wina i seans aromaterapeutyczny z olejkiem zapachowym do wyboru.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Hotel Bohema ul. Księdza Stanisława Konarskiego 9, Bydgoszcz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53918)
Cała Polska (685)
Bilety (64)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (232)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry