Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Jazda Lamborghini Gallardo ulicami Bydgoszczy

od299
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Jazda ulicami miasta to prezent, dzięki któremu osoba obdarowana wzmocni w sobie umiłowanie do najbardziej cenionego auta na świecie. Wyjątkowe przeżycie w postaci przejażdżki po ulicach Bydgoszczy odbędzie się za kierownicą Lamborghini Gallardo. Przemierzanie miasta w takich okolicznościach pozwoli odbiorcy prezentu spojrzeć na ulubioną metropolię z innej perspektywy oraz zwiedzić najbardziej charakterystyczne zakątki. Uczestnik pokona trasę wyznaczoną przez organizatora zasiadającego na miejscu pasażera, zatem wykonanie usługi wiąże się z zachowaniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa.   Informacje o Lamborghini Gallardo Legendarny wierzchowiec z silnikiem o mocy wynoszącej 560 KM to prekursorskie dzieło, które zmieniło oblicze motoryzacji. Każdy wielbiciel szeroko pojętego postępu i niecodziennych wrażeń powinien posmakować kultowości oraz agresywnego ryku wylewające się spod maski Lambo. Poza doskonałymi osiągami Gallardo prezentuje niecodzienną warstwę wizualną, dzierżąc dumnie miano najpiękniejszego modelu autorstwa włoskiego giganta motoryzacyjnego. Dane techniczne: pojemność: 5204 cm3, moc: 560 KM,  turbo: N/A,    v-max: 325 km/h* 0-100 km/h: 3,7 s, napęd: AWD, skrzynia: automatyczna. Możliwość wyboru jazdy z nagraniem Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wyboru wariantu jazdy z nagraniem – w końcu na filmach uwiecznia się najpiękniejsze momenty, a kierowanie pięknym, szybkim i unikatowym modelem Lamborghini zdecydowanie do nich należy! Czym różni się jazda po mieście od przejażdżki po torze? Uczestnik znajdzie się na otwartym miejskim terenie, czego nie zagwarantuje żaden zamknięty obiekt. Oprócz tego realizacja na terenie miasta charakteryzuje się większą swobodą co do przemierzanej trasy – organizator może zasugerować kilka wariantów jazdy, czyniąc przeżycie znacznie bardziej różnorodnym. Informacje o realizacji Jazda odbędzie się w towarzystwie certyfikowanego specjalisty, który zajmie miejsce pasażera. Czas realizacji całości przeżycia wynosi 15 lub 25 minut (w zależności od wybranego wariantu aktywności), z czego czas spędzony w samochodzie to odpowiednio: około 8 minut (pierwszy wariant) lub około 15 minut (drugi wariant). *Limit prędkości został przedstawiony wyłącznie w charakterze informacyjnym. Podczas realizacji obowiązuje konieczność stosowania się do przepisów ruchu drogowego. Wszelką odpowiedzialność związaną z nieprzestrzeganiem kodeksu ruchu drogowego przejmuje osoba kierująca pojazdem.  HARMONOGRAM JAZD 2022 możesz sprawdzić TUTAJ.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
FastForward, Miejsce spotkania: ul. Fordońska 419, Bydgoszcz Stacja benzynowa ORLEN
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (24597)
Cała Polska (555)
Bilety (50)
lokalne
Bydgoszcz (428)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry