Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Jazda Quadem dla dzieci - Białystok (okolice)

od75
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Podaruj możliwość wcielenia się w rolę kierowcy dziecku! Wsiądzie ono za kółko quadu o pojemności 150 cm3 i poprowadzi terenowy wóz po specjalnie przygotowanym torze. To niepowtarzalna okazja, aby małymi krokami wejść w buty osoby dorosłej! Uczestnik jazdy quadem przejdzie szkolenie teoretyczno-praktyczne i usiądzie na miejscu kierowcy. Przejażdżka malucha odbędzie się za kierownicą dziecięcego quadu Lifan LF150ST. Zobacz jego uśmiech, połączony z dumą, gdy tylko naciśnie pedał gazu! Informacje o jeździe quadem: Dziecko powinno znajdować się pod nadzorem opiekuna prawnego i to on sprawuje opiekę nad nim w czasie trwania jazdy na torze. Organizator nie posiada obsługi do sprawowania pieczy nad dziećmi na torze. Czas trwania: jazda trwa w zależności od wybranej opcji 1,2 lub 3 godziny. Ilość osób: 1. Jazda quadem możliwa jest przez cały rok.    
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Quady.pro, Trześcianka 77 17-210 Narew
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53303)
Cała Polska (698)
Bilety (41)
Kody rabatowe
lokalne
Białystok (139)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry