Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Jazda Quadem dla dwojga - Białystok (okolice)

od399
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Mamy nadzieję, że oboje lubicie jazdę terenową, bo to przeżycie zarezerwowane jest dla dwojga! Spróbujcie swoich sił lub podarujcie tę możliwość zaprzyjaźnionej parze, która ceni trudne warunki jazdy ukryte pod malowniczymi widokami. Trochę jak w filmie Anny i Wilhelma Sasnalów – choć z daleka widok jest piękny, z bliska bywa zwodniczy. Bliskie Wam osoby czeka rajd za kółkiem quada o pojemności 600 cm3, sporo estetycznych wrażeń i adrenaliny! Zaletą jazdy w okolicach Białegostoku jest możliwość wyboru trasy. Sami zdecydujecie, która z nich dostarczy Wam największych wrażeń. Do wyboru macie szlak wiodący Krainą Otwartych Okiennic – wówczas przejedziecie się urzekającymi drogami przez pięknie rozmieszczone wsie na trasie wiodącej przez Trześciankę, Soce i Puchły. Możecie też wybrać jazdę po specjalnie zaaranżowanym torze przeszkód lub zdecydować się na rajd innym dowolnie wytyczonym szlakiem. Informacje o jeździe quadem: Czas trwania: jazda trwa w zależności od wybranej opcji 1,2 lub 3 godziny. Ilość osób: 2. Wiek: minimum 16 lat. Wymagania: prawo jazdy kat „B” lub „T”. Jazda quadem możliwa jest przez cały rok.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Quady.pro, Trześcianka 77 17-210 Narew
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50164)
Cała Polska (695)
Bilety (58)
Kody rabatowe
lokalne
Białystok (154)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry