Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Extremalny pakiet strzelecki w Białymstoku

od199
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Podaruj prawdziwą radość osobie, która uwielbia strzelanie do celu! Teraz ma okazję wykorzystać całą zdobytą wiedzę i sprawdzić się na profesjonalnej strzelnicy! Oferta zawiera: - 20 szt. 5.6mm z broń Sig Sauer, - 10 szt. 9x19 z broni Glock 17/19, - 10 szt. 9x19 z broni Beretta 92FS, - 10 szt. 9x19 z broni Scorpion EVO3, - 10 szt. 7.62x39 z broni AKM, - 5 szt. 12 z broni Mossberg; Ten prezent rozbudzi apetyt na więcej ekstremalnych przeżyć i sprawi, że osoba obdarowana poczuje się jak profesjonalny strzelec! Doświadczona kadra nauczy, jak poprawnie trzymać broń i jak celnie trafiać do punktów. Tak rozbudowany zestaw trafi w gust pasjonatów strzelania. Wielość broni do wykorzystania to kolejny atut – im więcej maszyn do porównania, tym doświadczenie staje się bogatsze. Takie przeżycie nauczy jeszcze lepiej trafiać w obrane cele i zmotywuje do dalszego rozwijania warsztatu strzeleckiego! Ważne: Na strzelnicy obowiązuje zakaz przebywania osób pod wpływem alkoholu, narkotyków, środków uspokajających, psychotropowych i odurzających (dotyczy klientów strzelających, jak i osoby towarzyszące). Ze względów bezpieczeństwa nagrywanie obrazu i dźwięku tylko za zgodą prowadzącego strzelanie lub instruktora. W przypadku osób poniżej 18 roku życia jest bezwzględnie wymagana obecność rodziców lub opiekunów prawnych podczas zajęć. Dodatkowo, każdy uczestnik zajęć zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem strzelnicy i zasadami bezpieczeństwa przy posługiwaniu się z bronią palną (instruktaż bezpośrednio przed strzelaniem), co poświadcza podpisem. Obecność osób towarzyszących możliwa jest jedynie w wyznaczonej strefie. Istnieje możliwość podziału amunicji z jednego vouchera na kilka osób.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Hilevel Centrum Treningowe, ul. Towarowa 22, Białystok
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53395)
Cała Polska (698)
Bilety (41)
Kody rabatowe
lokalne
Białystok (139)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Białystok jest to miasto położone w północno-wschodniej Polsce nad rzeką Białą. Białystok pełni ważną rolę gospodarczą, naukową i kulturalną w naszym kraju. Białystok jest ciekawym miejscem zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości odwiedzających. Będąc tutaj warto zobaczyć liczne zabytki, kościoły, ratusz, rynek miejski, pałacyk, piękne parki oraz muzea. Białystok łączy w sobie ciekawą przeszłość ze współczesnością. Posiada rozbudowaną infrastrukturę drogową i kolejową, a w centrum znajduje się wiele ciekawych miejsc: restauracji, lokali, punktów usługowych, sklepów i galerii handlowych. Potrzeby ludzi związanych z Białystokiem dostrzegł portal z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje atrakcyjne oferty usług i produktów zawierających znaczne rabaty oraz zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może w łatwy sposób zakupić kupon rabatowy uprawniający do skorzystania z promocji. Wybór ofert handlowych znajdujących się na Grupeo jest bardzo duży  i trafiają one do różnego rodzaju odbiorców- mających różne zainteresowania i oczekiwania. Portal pomaga odnaleźć i zakupić specjalne okazje. Wśród nich napewno znajdą się rabaty na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki do  smacznych restauracji, atrakcyjne pakiety kosmetyczne, fryzjerskie i dentystyczne czy też efektywne szkolenia. Grupeo promuje smartshopping, czyli satysfakcjonujące zakupy za niskie ceny, gdyż rabaty w zakupach grupowych sięgają nawet do 70%! Warto skorzystać z przywilejów i nabywać markowe ciuchy, oryginalne kosmetyki, sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Warto wspomnieć, że każda prezentowana na Grupeo oferta w formie promocji ma ograniczoną dostępną ilość dla kupujących oraz posiada ściśle określony czas ważności. Tak więc, aby skorzystać z okazji swoje decyzje o kupnie trzeba podejmować w wyznaczonym czasie, zgodnie z obowiązującym regulaminem, gdyż inaczej straci się możliwość zdobycia kuponu uprawniającego do zniżki. Wiele osób wie o tym i dostrzega korzyści płynące z funkcjonowania zakupów grupowych w Polsce. Z przyjemnością korzysta z Grupeo- oszczędzając swój czas oraz pieniądze, mając przy tym satysfakcję z podjętych decyzji o zakupach.

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry