Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zabieg implantacji balonu wewnątrzżołądkowego za 4999 zł w Ośrodku Diagnostyki i Terapii Endoskopowej Radimed

od4999
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Badania europejskie z 2005 roku potwierdziły przeciętną utratę masy ciała u 2515 pacjentów na poziomie 20 kg po pół roku stosowania balonu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Jeśli zabieg nie jest możliwy, nastąpi zwrot pełnej kwoty. Opłata uzupełniająca za konsultację lekarską kwalifikującą do zabiegu wynosi 100 zł. Godziny pracy: poniedziałki, wtorki i czwartki 8.00-19.00, środy i piątki: 8.00-15.35. Każdy klient który zakupi groupon dodatkowo otrzyma rabat w wysokości 20% na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 76 72 11 717 lub 76 72 11 709.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 4999 zł za Zabieg implantacji i usunięcia balonu wewnątrzżołądkowego oraz konsultacje specjalistyczne w czasie terapii (w cenie znieczulenie dożylne).

Podczas zabiegu lekarz wprowadza pusty, miękki, wykonany z silikonu balon do żołądka pacjenta przez usta za pomocą endoskopu. Materiał pozostaje w organizmie przez 6 miesięcy, by ułatwić dostosowanie się do nowego, zdrowszego stylu życia. Częściowe wypełnienie żołądka balonem powoduje uczucie pełności i sytości po zjedzeniu dużo mniejszych posiłków niż dotychczas. Wyjęcie balonu przez usta następuje dopiero po jego opróżnieniu. W trakcie umieszczania, napełniania i usuwania materiału pacjent pozostaje pod wpływem środków uspokajających i znieczulających.

Przeprowadzone badania kliniczne udowadniają, że pacjenci, którzy skorzystali z zabiegu implantacji balonu wewnątrzżołądkowego znacznie częściej osiągają sukces w długotrwałej utracie nadmiernej masy ciała niż pacjenci stosujący wyłącznie dietę.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Iwaszkiewicza 5, 59-220 Legnica

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84309)
Shopping (64)
Bilety (161)
Hotele
lokalne
Wrocław (1034)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1034)
Groupon (1208)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry