Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Warsztaty efektownej sztuki przygotowania koktajli za 99,99 zł i więcej opcji w OryginalnyBar.pl

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kursy i warsztaty pozwolą na poznanie podstawowych technik sztuki barmańskiej, widowiskowych tricków czy miksowania prostych koktajli

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: opcja 1, 3 i 4 - zajęcia odbywają się w grupach 6-8 osobowych. Opcja 2 - warsztaty odbywają się w domu klienta (Wrocław i najbliższa okolica). W czasie każdych warsztatów i kursów zapewniony jest sprzęt oraz wszystkie niezbędne składniki. 
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/.  Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 99,99 zł za warsztaty Bądź BARdziej Flair - czyli efektowna sztuka przygotowywania koktajli
  • 149,99 zł za 3-godzinne domowe warsztaty barmańskie
  • 349,99 zł za 2-dniowy kurs barmański podstawowy (16 godzin)
  • 699,99 zł za 3-dniowy kurs barmański rozszerzony (24 godziny)

Warsztaty Bądź BARdziej Flair

Warsztaty pokażą jak w widowiskowy i innowacyjny sposób przygotować koktajle. Kurs skierowany dla barmanów, ale także dla tych osób, które dopiero zaczynają przygodę w tym zawodzie.

Domowe warsztaty barmańskie

Poprzez wspólną zabawę, uczestnicy poznają tajniki miksowania prostych koktajli. Na indywidualnych stanowiskach barmańskich, prowadzący pokażą jak wykorzystać domowy słoik (zamieniając go shaker) oraz jak zrobić syropy smakowe. Dzięki tym warsztatom, uczestnicy będą mieli szansę by poczuć się jak prawdziwy barman oraz zobaczyć jak wygląda praca za barem. Na koniec, każdy z nich otrzyma oryginalne upominki

Kurs barmański

Podczas szkolenia uczestnicy, krok po kroku, zapoznają się tajnikami pracy barmańskiej. Dla tych, którzy spotkanie z umiejętnościami potrzebnymi do pracy na barze mają już za sobą, kurs ten pozwoli podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kłodzka 14 (Hotel Orient Palace), 55-075 Bielany Wrocławskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84309)
Shopping (64)
Bilety (161)
Hotele
lokalne
Wrocław (1034)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1034)
Groupon (1208)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry