Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Testy alergiczne, testy obciążeń pasożytami, bakteriami i więcej opcji za 69,99 zł w Gabinecie Proviva (-53%)

149 złod69,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 53%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Testy alergiczne: podstawowe lub szczegółowe
  • Testy obciążenia organizmu: pasożytami, pestycydami i więcej
  • Terapia: antynikotynowa lub wzmacniająca

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 882 028 222. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Choć każdy wie, że lepiej zapobiegać niż leczyć, to przeważnie mądry Polak po szkodzie. Uprzedź bieg wydarzeń i z dzisiejszym grouponem udaj się na wybraną terapię lub testy do Gabinetu Proviva.

Oferta
w 1 z 6 opcji:

1) 69,99 zł zamiast 149 zł za podstawowe testy alergiczne,
2) 69,99 zł zamiast 149 zł za szczegółowe pyłkowe testy alergiczne,
3) 69,99 zł zamiast 149 zł za szczegółowe spożywcze testy alergiczne,
4) 69,99 zł zamiast 149 zł za szczegółowe testy alergiczne na alergeny wziewne,
5) 69,99 zł zamiast 149 zł za testy obciążenia organizmu,
6) 69,99 zł zamiast 149 zł za terapię antynikotynową,

Wykonując test na podstawowe alergeny, można wykryć uczulenie na pyłki, owoce, sierść zwierząt czy orzechy. Szczegółowe testy dadzą wyczerpującą odpowiedź na pytanie o szkodliwość niemal wszechobecnych w otoczeniu substancji i związków, takich jak pyłki czy barwniki i emulgatory w produktach spożywczych. Warto również sprawdzić swój organizm pod kątem różnych obciążeń. Na miejscu skorzystać można także z koła ratunkowego i udać się na terapię antynikotynową. Te ostatnie obejmują cykl min. 5 zabiegów powtarzanych w odstępach nie dłuższych niż 7 dni przerwy między kolejnymi zabiegami.

Proviva
Wykonywane w Gabinecie Proviva zabiegi opierają się na metodzie zwanej Biofizykalną Terapią Informacyjną. Pozwala ona diagnozować nieprawidłowości zaburzające harmonijną pracę organizmu, przyspieszyć powrót do zdrowia oraz wytłumić procesy nieprawidłowe. Skuteczność terapii wspomagających rzucenie palenia sięga 90%. Proviva oferuje również:

  • odczulanie zidentyfikowanych alergenów,
  • programy walki z otyłością,
  • terapie stanów bólowych,
  • wspomaganie leczenia innych schorzeń takich jak np. astma, bezpłodność, egzema, zapalenie zatok, nadciśnienie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Żelazna 34, 53-428 Wrocław, dolnośląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93800)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Wrocław (1077)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1077)
Groupon (1309)
Travelist (8)
Triverna (5)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry