Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie zapoznawcze z lotem na paralotni od 199,99 zł z Pelikan Paragliding

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niezapomniana przygoda, możliwość spojrzenia na świat z niecodziennej perspektywy lub podarowania wyjątkowego prezentu

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych organizator może przełożyć termin lotu. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  602 333 268 lub 506 680 545 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku niestawienia się w dniu lotu groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 199,99 zł za lot na paralotni + szkolenie zapoznawcze dla 1 osoby,
  • 399,99 zł za lot na paralotni + szkolenie zapoznawcze dla 2 osób.

Lot paralotnią poprzedzony jest szkoleniem z doświadczonym instruktorem, który teoretycznie przygotuje uczestnika do lotu, omówi jego plan oraz będzie czuwał nad całym przebiegiem podniebnej podróży. Swobodny lot nad okolicą trwa około 10-20 minut.

Pelikan Paradigling

Opolską szkołę Pelikan Paradigling założył wieloletni pilot paralotniowy Ireneusz Janik. Jego misją jest popularyzacja paralotniarstwa jako sportu i formy rekreacji oraz udowodnienie, że na paralotni latać może każdy, a z doświadczonym instruktorem aktywność ta będzie nie tylko pełna niezapomnianych wrażeń, ale przede wszystkim bezpieczna. Szkoła mieści się przy Aeroklubie Opolskim w miejscowości Polska Nowa Wieś, w lokalizacji pozwalającej cieszyć się podczas lotu malowniczymi widokami Opolszczyzny. Wśród bogatej oferty Pelikan Paradigling znajdują się m.in. szkolenia i loty tandemowe, hole paralotniowe, a także realizowane na zamówienie zdjęcia z powietrza.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Polska Nowa Wieś - Lotnisko, 46-070 Komprachcice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91267)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Wrocław (1113)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1113)
Groupon (1306)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry