Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie wstępne z przelotem zapoznawczym samolotem ultralekkim od 129,99 zł z Sky - Rad

240 złod129,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 46%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Szkolenie pozwala poznać podstawy aerodynamiki, techniki pilotażu i budowy płatowca, a lot samolotem to niezwykła przygoda

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Maks. waga uczestnika: 100 kg, maks. wzrost. 2 m, min. wiek 12, pod warunkiem obecności opiekuna na lotnisku podczas wykorzystania grouponu. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Pilot może odmówić lotu z osobą zagrażającą bezpieczeństwu lub w przypadku złej pogody, przyczyn technicznych. Po wykorzystaniu grouponu przysługuje zniżka na szkolenie samolotowe.
Konieczna rezerwacja tel. 887 600 097 lub mailowa: [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

szkolenie wstępne z przelotem zapoznawczym samolotem ultralekkim

  • 129,99 zł zamiast 240 zł za szkolenie z 10-minutowym lotem,
  • 229,99 zł zamiast 480 zł za szkolenie z 30-minutowym lotem,
  • 329,99 zł zamiast 720 zł za szkolenie z 45-minutowym lotem. 

Teoretyczne szkolenie wstępne obejmuje techniki pilotażu i budowy płatowca i przepisów lotniczych. Po zdobyciu tej wiedzy wsiada się na pokład samolotu Tecnam P96 i spędza obok pilota 10, 30 lub 45 niezwykłych minut. Podczas podniebnej przygody nie tylko można przyjrzeć się dokładnie fachowym czynnościom wykonywanym przez profesjonalistę, ale też nacieszyć oczy widokiem okolicy z lotu ptaka – być może będzie to początek nowej pasji. 

Dla chętnych istnieje możliwość zwiedzenia hangarów i lądowiska. Istnieje możliwość wykonywania zdjęć i filmów.

Sky - Rad

Dzięki firmie Sky - Rad każdy może spełnić marzenie o zdobywaniu przestworzy i beztrosko pobujać w obłokach. Służą temu m.in. loty zapoznawcze, które pozwalają zobaczyć panoramę miasta z zupełnie nowej perspektywy. Przed rozpoczęciem podniebnej przygody jej uczestnicy zostają odpowiednio przeszkoleni, by podstawy aerodynamiki, techniki pilotażu czy budowy płatowca mieć w jednym palcu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Mieszka I, 58-100 Świdnica

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91232)
Shopping (70)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Wrocław (1106)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1106)
Groupon (1302)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry