Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie snajperskie od 199,99 zł w Kravmaga Saggita

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do dyspozycji profesjonalny sprzęt do strzelania długodystansowego: karabin snajperski Steyr SSG 04 i Savage Varmint

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia BASIC RANGE 1000 m istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniu na dystansie od 300 m do 1500 m. Strzelnica znajduje poza terenem Wrocławia.
Konieczna rezerwacja tel.510 930 460 w przeciągu 2 tygodni od daty zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


Oferta

Szkolenie snajperskie w 1 z 3 opcji:

  • 199,99 zł za pakiet „Sniper introduction” (20 strzałów),
  • 249,99 zł za pakiet „Sniper medium” (30 strzałów),
  • 349,99 zł za szkolenie „Sniper range” Basic Range Shot© - Level 100m

W czasie szkolenia „Sniper range”/ Basic Range Shot© - Level 100m, zanim kursant przybierze postawę zawodowych snajperów, czeka trochę teorii. Godzinne szkolenie wzbogaci o wiedzę z zakresu batalistyki zewnętrznej, budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania, a także sprawi, że można nabrać ogólnego pojęcia na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego. Do dyspozycji: nowoczesny sprzęt snajperski: karabin Steyr SSG 04 i Savage Varmint.

Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów można nauczyć się, w jaki sposób bezpiecznie ładować i rozładowywać broń, odpowiednio się ustawić i w dalszym etapie szkoleń oddać celny strzał nawet z odległości 600 m czy 1000 m.

Po pozytywnym ukończeniu szkolenia „Sniper range”/ Basic Range Shot© - Level 100m istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniu na dystansie 300 m, 1000 m, 1500m.

Kravmaga Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki. Posiada on jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13 miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce, Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Worcella 3 (Siedziba Firmy), 50-082 Wrocław

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83506)
Shopping (66)
Bilety (161)
Hotele
lokalne
Wrocław (1030)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1030)
Groupon (1197)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry