Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, przegląd z konsultacją i planem leczenia za 79,99 zł i więcej opcji w Centrum DENS

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na usunięcie kamienia nazębnego, oczyszczenie i przegląd z planem leczenia.

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta nie łączy się z innymi ofertami. Dodatkowy bonus podczas 6 kolejnych wizyt (- 50 zł) na każdą z wizyt.
Konieczna rezerwacja tel. 71 373 94 22 (ul. Gwarecka 2a) lub 71 352 10 43 (ul. Bulwar Ikara 28) z min. 1-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 12-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Skaling, polerowanie, fluoryzacja, przegląd stomatologiczny wraz z konsultacją ze stomatologiem i ułożeniem planu leczenia:

  • 79,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 149,99 zł za pakiet dla 2 osób,
  • 219,99 zł za pakiet dla 3 osób.

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne DENS

Centrum od 1988 roku dba o to, by mieszkańcy Wrocławia zaczynali dzień od szerokiego uśmiechu. W utrzymaniu zdrowych zębów pomagają zabiegi wykonywane z użyciem nowoczesnego sprzętu przez zespół specjalistów z każdej dziedziny stomatologii. W ofercie można znaleźć usługi z zakresu chirurgii, implantologii, endodoncji, ortodoncji, protetyki, stomatologii profilaktycznej, zachowawczej i estetycznej, a nawet leczenie nadwrażliwości i zgrzytania zębami. Warto dodać, że centrum udziela gwarancji na leczenie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Gwarecka 2A, 54-153 Wrocław, dolnośląskie
ul. Bulwar Ikara 28, 54-153 Wrocław

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93798)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Wrocław (1075)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1075)
Groupon (1309)
Travelist (8)
Triverna (5)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry