Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 99 zł: bilety na koncert Queen Machine – „Tribute to Queen” – 4 miasta

139 złod109
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 21%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Energetyczne show poświęcone twórczości jednej z najpopularniejszych grup muzycznych XX wieku

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. NIE uprawnia on do wejścia na wydarzenie.
2. Aby otrzymać bilet, należy wejść na​ www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu. Wymiana dostępna do 1.03.2020 (Gdynia), 2.03.2020 (Warszawa), 5.03.2020 (Wrocław i Opole). Po tym terminie miejsca są przydzielane w sposób automatyczny bez możliwości wyboru.
3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.


 • Bilet na koncert Queen Machine – „Tribute to Queen”
 • Kiedy i gdzie:

  • 02.03.2020 o godz. 19 – Gdynia, Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8
  • 03.03.2020 o godz. 19 – Warszawa, COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A
  • 06.03.2020 o godz. 19 – Wrocław, Hala Orbita, ul. Wejherowska 34
  • 07.03.2020 o godz. 19 – Opole, Stegu Arena, ul. Oleska 70

Dostępne bilety:

Gdynia:

 • 109 zł zamiast 139 zł za bilet w kategorii Bronze

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

Warszawa:

 • 135 zł zamiast 170 zł za bilet w kategorii Silver
 • 159 zł zamiast 200 zł za bilet w kategorii Gold

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

Wrocław:

 • 99 zł zamiast 119 zł za bilet w kategorii Bronze
 • 149 zł zamiast 179 zł za bilet w kategorii Gold

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

Opole:

 • 159 zł zamiast 179 zł za bilet w kategorii Gold

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

Queen Machine – „Tribute to Queen”

Występujący po raz pierwszy w Polsce zespół Queen Machine to jeden z najpopularniejszych tribute bandów w Europie. Grupa powstała w 2008 roku i dość szybko zebrała wierną rzeszę fanów na całym świecie. Lider zespołu, wcielający się w postać Freddiego Mercury’ego, to osoba obdarzona niezwykłą charyzmą, energią i magnetyzmem, podobną do legendarnego już wokalisty. Muzyczne show, jakie zaprezentują artyści to spotkanie ze znanymi i uwielbianymi piosenkami grupy Queen m.in. „I want to break free”, „Love of my Life”, „Bohemian Rhapsody”. 

Kliknij na plan obiektu aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet:


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Oleska 70, 45-222 Opole
ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia
ul. Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa, MAZOWIECKIE
ul. Wejherowska 34, 54-239 Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (10869)
Cała Polska (405)
Bilety (101)
lokalne
Wrocław (846)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry