Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nauka gry w tenisa: 2 lekcje od 69,99 zł i więcej opcji w FitTenis

140 złod69,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nauka gry w tenisa pod okiem instruktorek z doświadczeniem trenerskim zdobytym m.in. w USA

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłata za wynajem kortu - w zależności od dnia i godziny gry (prośba o kontakt). Lokalizacja na ul. Macedońskiej funkcjonuje od maja do października, zimą dostępne inne lokalizacje w halach (prośba o kontakt w celu umówienia miejsca).
Konieczna rezerwacja tel. 535 535 351 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego 2. oraz 4. treningów z góry przed rozpoczęciem pierwszych zajęć. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Nauka gry w tenisa:

  • 69,99 zł zamiast 140 zł za 2 lekcje dla 1 osoby,
  • 119,99 zł zamiast 280 zł za 4 lekcje dla 1 osoby,
  • 79,99 zł zamiast 280 zł za 2 lekcje dla 2 osób,
  • 159,99 zł zamiast 560 zł 4 lekcje dla 2 osób.

FitTenis

Tenis to dynamiczny sport, który pobudza układ krążenia, doskonali refleks, kształtuje sylwetkę, poprawia ogólną wydolność organizmu i wyrabia siłę. Jego ogólnorozwojowy charakter stara się propagować działająca od 2014 roku szkoła FitTenis. Klasyczną grę uzupełniają innowacyjne systemy: cardio tenis (wysiłek tlenowy oparty na interwałach), xpress tenis (nowoczesna nauka gry z wykorzystaniem wolniejszych piłek). Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem, trafią w szkole pod skrzydła Uli Branieckiej, która po ukończeniu studiów na Florida Gulf Coast University zdobywała doświadczenie trenerskie m.in. w Stanach Zjednoczonych i Anglii. Warto dodać, że po intensywnym wysiłku fizycznym, jaki zapewni gra, warto skorzystać z masażu regenerującego mięśnie lub skorzystać z porady dietetyka.

FitTenis oferujemy również “Weekendy z Tenisem” dla grup zorganizowanych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Macedońska 11, 51-113 Wrocław

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Wrocław (1113)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1113)
Groupon (1306)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry