Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Markowe szkła korekcyjne przeciwsłoneczne: groupon zniżkowy za 29 zł wart 250 zł w Fashion Optics w Zabierzowie

250 złod29
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 88%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Szkła korekcyjne chroniące przed promieniowaniem UV: bezpieczeństwo i komfort widzenia
  • Więcej na www.fashionoptics.pl

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiace od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby poniżej 18 roku życia muszą być w towarzystwie osoby dorosłej.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 3577077. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Z dzisiejszym grouponem, wybierając się do Fashion Optics, nie tylko przejrzysz na oczy, ale i poprawisz swój wygląd.

Oferta
Groupon zniżkowy w 1 z 3 opcji:

1) 29 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na zakup dowolnych markowych szkieł korekcyjnych przeciwsłonecznych z antyrefleksem,
2) 49 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł na zakup dowolnych markowych szkieł korekcyjnych przeciwsłonecznych polaryzacyjnych,
3) 59 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na zakup dowolnych markowych szkieł korekcyjnych przeciwsłonecznych fotochronowych.

Fashion Optics
W salonie można przebierać w całym mnóstwie różnorodnych markowych oprawek Vogue, Ray-Ban, Jaguar, Verdo Bergman, Retro czy Chaton. Dostępne są klasyczne kształty, jak i awangardowe rozwiązania męskie, damskie i dziecięce. Do tego multum kolorów i deseni przyprawiających o lekki zawrót głowy. Szkła, które trafią do nowych oprawek wyprodukowane są przez ceniące wysoką jakość firmy, takie jak Hoya, JZO, Essilor i Seiko. Do usługi salon zapewnia bezpłatny serwis na wszystkie okulary i bezpłatne doradztwo.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Raciborska 17, 30-384 Kraków (Kraków-Podgórze), MAŁOPOLSKIE
ul. Krakowska 163, 32-080 Zabierzów

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (90816)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Wrocław (1076)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1076)
Groupon (1310)
Travelist (8)
Triverna (5)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry