Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Laser tag dla 8 osób za 199,99 zł i więcej opcji w Sekcji LaserTag

480 złod199,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 58%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Laserowy paintball jest bezbolesną alternatywą dla klasycznej odmiany gry; nowoczesny sprzęt działa bezprzewodowo

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Jednocześnie w grze może brać udział maks. 14 osób. Minimalna liczba osób do rozpoczęcia gry to 8 osób.  
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym przed rozpoczęciem gry. Możliwość przeprowadzenia rozgrywki na zaproponowanym przez klienta terenie (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem). 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 727 554 084. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Gra laser tag (szkolenie wstępne, dobór scenariuszy, indywidualny komplet do gry, 2 godz. gry, monitorowanie przebiegu gry, prowadzenie statystyk):

  • 199,99 zł zamiast 480 zł za grę dla 8 osób,
  • 239,99 zł zamiast 600 zł za grę dla 10 osób,
  • 279,99 zł zamiast 720 zł za grę dla 12 osób.

Paintball klasyczny i laserowy łączą zasady gry, ale różni wyposażenie, które otrzymuje każdy uczestnik. Zamiast pistoletu na kulki z farbą otrzymuje karabin laserowy LGS emitujący fale podczerwieni. Co więcej, wiązka podczerwieni w odróżnieniu od barwnych kulek nie pozostawia siniaków i jest w 100% bezpieczna dla zdrowia.

Sekcja LaserTag

Amatorzy laserowych walk z pewnością przeżyją w Sekcji LaserTag emocjonujące chwile. Firma specjalizuje się bowiem w organizacji na otwartych terenach innowacyjnych gier z użyciem broni, która wykorzystuje promienie podczerwieni. Zasięg działania wysyłanego impulsu sięga do 130 metrów, dlatego podczas gdy można realizować najbardziej fantazyjne scenariusze walk.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/sekcjalasertag?fref=nf


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Ignuta 101, 54-151 Wrocław

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (82964)
Shopping (66)
Bilety (163)
Hotele
lokalne
Wrocław (1025)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1025)
Groupon (1212)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (2)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry