Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Koncepcja metamorfozy wnętrza od 199,99 zł w Autorskiej Pracowni Form Przestrzennych

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Koncepcja metamorfozy wnętrza obejmuje m.in. propozycje kolorystyczne, rozmieszczenie wyposażenia, dekoracji i więcej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 796 348 274 lub na adres: [email protected] z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Jeśli nie wiesz, jak zrobić kuchenne rewolucje czy transformację łazienki, zdaj się na specjalistów z Autorskiej Pracowni Form Przestrzennych z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Koncepcja metamorfozy przestrzeni (rysunek przestrzenny 3D) w 1 z 3 opcji:

1) 199,99 zł za koncepcje metamorfozy kuchni lub innej przestrzeni do 15 m²,
2) 299,99 zł za koncepcję metamorfozy kuchni lub innej przestrzeni do 25 m²,
3) 999,99 zł za szczegółową koncepcję metamorfozy wnętrz komercyjnych takich jak: restauracja, kawiarnia, sklep do 80 m².

Koncepcja metamorfozy jest propozycją zmiany charakteru wnętrza, bez konieczności kucia ścian i prac budowlanych. Wnętrze zmieni się jedynie dzięki zmianie kolorystyki ścian, oświetlenia, zmianie tapicerki posiadanych mebli, wprowadzeniu dodatków takich jak: zdjęcia, obrazy, fototapety. Na terenie Wrocławia do dyspozycji klientów jest mobilny projektant.


Opcja 1. i 2. obejmuje:

 • ogólną poradę,
 • listę wskazówek obejmującą wnętrze poddane metamorfozie,
 • propozycje kolorystyczne wnętrza,
 • propozycje rozmieszczenia istniejącego i nowego wyposażenia, oświetlenia, dekoracji oraz elementy do wyeliminowania,
 • ważne wskazówki, rysunek przestrzenny 3D (projekt dostarczony w formie elektronicznej).

Opcja 3. (szczegółowa propozycja aranżacji wnętrza) obejmuje:

 • plan z nowym rozmieszczeniem wyposażenia, oświetlenia i dekoracji oraz rysunki przestrzenne 3D,
 • szczegółową listę wskazówek obejmującą każde wnętrze,
 • propozycje większych prac budowlanych,
 • propozycje kolorystyczne wnętrz wraz z konkretnymi odcieniami farb, próbkami tapet i innych materiałów,
 • elementy do wyeliminowania,
 • projekt dostarczony w formie drukowanej – wymagane dodatkowe spotkanie/a w celu prezentacji wstępnej koncepcji i naniesienia ewentualnych zmian.

Możliwość realizacji projektu (jako dodatkowej usługi, poza grouponem) przez ekipę remontową (w tym nadzór autorski), który obejmuje:

 • projekt szczegółowy opisany powyżej (opcja 2. i 3.) wraz z szacunkowym kosztorysem materiałów (kosztorys w oparciu o możliwości finansowe zamawiającego),
 • całkowity zestaw robót remontowych opisanych w projekcie wraz z nadzorem,
 • sprzątanie po remoncie,
 • koszt ustalany jest indywidualnie i zależy od skomplikowania i zakresu robót,
 • oddanie nieruchomości gotowej do wynajmu lub sprzedaży.

Autorska Pracownia Form Przestrzennych
Znajomość światowych trendów w architekturze i designie pozwala specjalistom z APFP nawet z małych projektów tworzyć wielkie dzieła. Projektowane i aranżowane przez nich wnętrza wyróżnia nie tylko prosta i czytelna forma oraz funkcjonalność i elegancki minimalizm, ale również oryginalność widoczna w sposobie dobierania elementów dekoracyjnych, które z miejsca przykuwają uwagę. Ich celem jest tworzenie przyjaznej przestrzeni, w której ich klienci będą czuli się swobodnie i komfortowo.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Ul. Wojanowska 64, 54-050 Wrocław

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92034)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Wrocław (1107)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1107)
Groupon (1302)
Travelist (8)
Triverna (4)
Kuptravel (3)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry