Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

2-godzinne przyjęcie urodzinowe dla 10 dzieci z opieką animatora i więcej od 199,99 zł w FasTracKids

500 złod199,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pakiety urodzinowe obejmują m.in.: urodziny tematyczne, dekorację sali, zaproszenia urodzinowe, gry i zabawy z użyciem tablicy interaktywnej

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: możliwość dokupienia kolejnej godz. za 150 zł. Dodatkowa opłata za każde kolejne dziecko powyżej liczby przewidzianej w każdej z opcji: opcja 1 (30 zł), opcja 2 (50 zł).  
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 2 opcji

Organizacja urodzin dla maks. 10 dzieci:

 • 199,99 zł zamiast 500 zł za pakiet I,
 • 299,99 zł zamiast 800 zł za pakiet II.

Pakiet I:

 • 2-godzinna impreza 
 • urodziny tematyczne
 • opieka animatora
 • dekoracja sali
 • zaproszenia urodzinowe
 • gry i zabawy z użyciem tablicy interaktywnej
 • zabawy w języku polskim i angielskim 

Pakiet II:

 • 2-godzinna impreza 
 • urodziny tematyczne
 • opieka animatora
 • dekoracja sali
 • zaproszenia urodzinowe
 • gry i zabawy z użyciem tablicy interaktywnej
 • zabawy w języku polskim i angielskim 
 • gry i zabawy z megamaskotką
 • film z urodzin

FasTracKids

Przyjemne najlepiej łączyć z pożytecznym, dlatego też edukacyjne centrum FasTracKids dla dzieci w wieku 4-8 lat przygotowało mnóstwo rozwijających zajęć i zabaw, które - oprócz dostarczania maluchom mnóstwa frajdy - pobudzają rozwój kreatywnego myślenia oraz zdolności komunikacyjnych. 

Mając na celu przygotowanie dzieci do szkoły i życia, oswojenie ich z umiejętnością twórczego rozwiązywania problemów oraz mówienia i komunikacji, centrum korzysta z interaktywnych technologii. Dzięki zaangażowaniu w zabawę wszystkich zmysłów, podopieczni FasTracKids wzbogacają zasób słownictwa oraz rozwijają takie cechy, jak współpraca, pewność siebie, odpowiedzialność czy empatia. Wszystko to sprawia, że łatwiej przychodzi im nawiązywanie relacji społecznych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Powstańców Sl. 95 lok 54, 53-332 Wrocław, DOLNOŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (96274)
Shopping (72)
Bilety (158)
Hotele
lokalne
Wrocław (1125)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1125)
Groupon (1311)
Travelist (8)
Triverna (5)
Kuptravel (1)

Polub nas na Facebooku:

Wrocław jest to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce nad rzeką Odrą. Uznawane jest często za stolicę Śląska. W statystykach jest czwarte pod względem liczby ludności oraz piąte pod względem powierzchni. Wrocław posiada interesującą historię oraz należy do miejsc przyjaznych turystom i mieszkańcom. Łączy w sobie część zabytkową związaną z przeszłością oraz nowoczesną część- powiązaną z czasami współczesnymi. Ludzie odwiedzający Wrocław jak i stali mieszkańcy fascynują się licznymi zabytkami, ciekawą architekturą oraz urbanistyką tego wyjątkowego miejsca, mającego swój specyficzny klimat. We Wrocławiu warto odwiedzić Rynek Starego Miasta, Muzeum Narodowe, Wrocławskie Zoo itp. Wrocław dynamicznie się rozwija i pięknieje z dnia na dzień. Na terenie miasta znajdują się liczne hotele, restauracje, parki, punkty rozrywki, kawiarnie, kina, galerie handlowe. Miasto Wrocław posiada nowoczesną infrastrukturę drogową, kolejową oraz port lotniczy. Jest obiektem wielu inwestycji krajowych i zagranicznych- należąc do grona najnowocześniejszych oraz najbardziej dynamicznie rozwijających się miast w naszym kraju. Do mieszkańców Wrocławia oraz osób odwiedzających to miasto dociera portal zakupów grupowych - Grupeo. Na stronach internetowych swojego serwisu prezentuje oferty handlowe usług i produktów zawierające znaczne rabaty i zniżki cenowe. Dzięki Grupeo każdy może skorzystać z prezentowanych na portalu promocji- wystarczy tylko zdobyć kupon rabatowy uprawniający do otrzymania przeceny. Rabaty Grupeo zebrane w specjalnej kategorii "Wrocław" dotyczą wielu dziedzin naszego życia. Tak więc każdy bez względu na swoje oczekiwania i wymagania powinien znaleźć tutaj coś interesującego dla siebie. Grupeo pomaga ludziom "zdobyć" rabaty na wysokiej jakości produkty i usługi, które wpływają korzystnie na finanse. Każdy może wraz z Grupeo zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wystarczy wybrać ofertę spełniającą oczekiwania i dokonać zakupu bonu w wymaganym czasie. Grupeo to rabaty na posiłki w cenionych restauracjach, noclegi w markowych hotelach, a także pełna gama zniżek na usługi kosmetyczne, fryzjerskie, dentystyczne. Również osoby poszukujące okazji na produkty codziennej potrzeby znajdą tutaj wszystko co spelni ich oczekiwania. Dostępne są tutaj promocyjne artykuły wyposażenia domu i ogrodu, sprzęt sportowy, markowe perfumy, modna odzież, zabawki czy na przykład sprawdzony sprzęt elektroniczny i multimedialny. Warto więc korzystać z Grupeo, gdyż nabywając tutaj bony rabatowe oszczędzamy znaczne pieniądze- które następnie możemy przeznaczyć na inne przyjemności!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry