Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zdjęcie z lotu motoparalotnią nad Warszawą, Mińskiem Maz.,Siedlcami i Węgrowem za 150 zł i więcej opcji w Wysokie Loty

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wysokie Loty: 2x brąz i 1 srebro na Mistrzostwach Polski; srebro drużynowo na M. Świata oraz wygrał międzynarodowe zawody Paramotor XContest

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga 120 kg. Oferta dostępna: marzec - październik 6-8 oraz od 17 do zachodu słońca, weekend - wrzesień, październik w godz 6-9 oraz od 15 do zachodu słońca, listopad- marzec przez cały dzień. Pozostałe miesiące - wszystko uzależnione od warunków atmosferycznych. 
Dodatkowe informacje: decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. Zalecane wygodnie obuwie na płaskiej podeszwie. Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim i oświadczenia członka załogi (m.in. o stanie zdrowia). Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu wykonania usługi. Mail kontaktowy: [email protected]
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Wybierz 1 z 4 opcji

Zdjęcie na motoparalotni nad Warszawą, Mińskiem Mazowieckiem, Siedlcami i Węgrowem i prezentacją sprzętu:

  • 150 zł zamiast 250 zł za zdjęcie z 1 lotem,
  • 299 zł zamiast 500 zł za zdjęcie z 2 lotami (dla maks. 2 osób),
  • 279,99 zł zamiast 400 zł za zdjęcie z lotem i filmem Full HD (cam. 1 + 2),
  • 549,99 zł zamiast 800 zł za zdjęcie z 2 lotami i filmem Full HD (cam. 1 + 2).

Lot odbywa się z wykorzystaniem motoparalotni, czyli miękkiego szybowca z silnikiem. Amatorom podniebnych przygód towarzyszy Doświadczony Pilot. Lądowanie bez silnika jest łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni. 

Lokalizacje:

  • Mińsk Mazowiecki
  • Siedlce Błonie,
  • Węgrów,
  • Bojmie (pomiędzy Siedlcami a Mińskiem Maz.),

Dokładną lokalizację podaje wyłącznie pilot i – w zależności od warunków – decyduje o dokładnym miejscu startu. Wyżej wspomniane miejsca podane są w celach informacyjnych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kolejowa 154, 05-300 Mińsk Mazowiecki, MAZOWIECKIE
ul. Browarna 12 Wysokie Loty, 08-110 Siedlce, MAZOWIECKIE
ul. Kościelna 4 Wysokie Loty, 07-100 Węgrów, MAZOWIECKIE
ul. Bojmie 41a Wysokie Loty, 08-122 Bojmie, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84007)
Shopping (68)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Warszawa (2710)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2710)
Groupon (3187)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry