Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wynajęcie toru na strzelnicy z przeszkoleniem dla 1 osoby za 39,99 zł i więcej opcji w Strzelnicy 9-tka

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

5 torów strzeleckich i duży wybór broni: m.in. Beretta 950B, rewolwery (0.38, 44), karabinki (np. AK 7.62, strzelba gładkolufowa 12/76)

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 3 groupony. Groupon można realizować od wt. do pt. 
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (22) 769 39 61 lub 601 970 010 z podaniem kodu zabezpieczającego. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Wynajęcie toru na strzelnicy (1 godz.) ze wstępnym przeszkoleniem, opieką instruktora, bronią (amunicja płatna dodatkowo):

  • 39,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 69,99 zł za pakiet dla 2 osób.

Przykładowa broń:

  • pistolet 0,22, rewolwer: Margolin, Arminus, Taurus
  • pistolet 9 mm: CZ 85 Combat, CZ 75 Compact, Glock 17, HS 9, Steyer
  • karabinki: Mosin OWG, Mosin 1891/30, La Coruna, M16A1

Strzelnica 9-tka

Działająca od kilkudziesięciu lat strzelnica zdążyła już przypaść do gustu wielu miłośnikom sportów strzeleckich. Na 5 torach można ćwiczyć celność z broni o kalibrze do 11,43 mm, z broni myśliwskiej kulowej (o energii wylotowej do 4000 J), strzelanie sportowe i dynamiczne. To ostatnie polega na trafieniu w przesuwającą się w obu kierunkach tarczę. Strzelcy mogą ponadto sami wybrać dystans (10-25 m). Na miejscu znajduje się również kawiarenka, dostępny jest także bezprzewodowy Internet.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Nadwiślańska 92, 05-420 Józefów, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (94121)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2984)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2984)
Groupon (3407)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry