Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wykorzystaj język obcy w pracy i rozwijaj swoją karierę u jednego z największych liderów branży e-commerce w Polsce

Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Inspiruj się i rozwijaj w GROUPON. Zaproszenie do udziału w procesie rekrutacji do jednego z trzech projektów.

Groupon ważny jest od zaraz i upoważnia do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do jednego z trzech projektów. Z grouponem otrzymujesz gwarantowaną odpowiedź dotyczącą Twojej kandydatury od przedstawiciela działu HR.

Wybierz 1 z 3 opcji: 

  • 0 zł za nowe wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju z językiem angielskim,
  • 0 zł za nowe wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju z językiem niemieckim,
  • 0 zł za nowe wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju z językiem włoskim.

Wyróżnia nas:

Znasz język obcy i chciałbyś posługiwać się nim w codziennej pracy z klientami z całej Europy? Czujesz się swobodnie w kontaktach mailowych i telefonicznych? Potrafisz dostosować swój komunikat do odbiorcy, a jasne i zrozumiałe przekazywanie informacji nie sprawia a Ci problemu? Jeżeli Twoja odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, czekamy właśnie na Ciebie!

Jesteś studentem? Dzięki elastycznym godzinom pracy, sam decydujesz, kiedy przychodzisz do biura – możesz bez problemu pogodzić obowiązki zawodowe ze studiami. Nie masz doświadczenia? Żaden problem! Pracę rozpoczyna dwutygodniowe szkolenie, podczas którego trenerzy nie tylko z Polski, ale i innych europejskich krajów przekażą Ci niezbędną wiedzę.

Masz już doświadczenie i szukasz stabilnego zatrudnienia? Oferujemy Ci pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji, wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i atrakcyjny system premiowy oraz pakiet ponad 20 benefitów.

Zapraszamy do współpracy
(kliknij w wybrany przez Ciebie język i dołącz do naszego zespołu):

Praca z językiem angielskim,
Praca z językiem niemieckim,
Praca z językiem włoskim,

lub wyślij swoje CV na adres [email protected] w temacie podając język, który Cię interesuje.  


Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Jest przynajmniej 20! dobrych powodów, aby do nas dołączyć, a każdy z nich to benefit, jaki oferujemy (wszystkie się tutaj nie zmieszczą! Dopytaj nas. Z chęcią odpowiemy☺!) To m.in.:

  • MBO – zastrzyk dodatkowej gotówki zawsze się przyda - nawet do 20% miesięcznego wynagrodzenia za Twoją pracę i realizację celów;
  • Opieka medyczna DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA w całości finansowana przez Groupon, by być zdrowym jak ryba☺;
  • Nauka języków obcych w naszej Groponowej szkole;
  • Groupon Talent Exchange, by wymieniać się wiedzą i doświadczeniami z Grouponowiczami z innych krajów EU;
  • Kolumby Biznesu – jesteśmy firmą e-commerce, więc doceniamy innowacje. Zgłoś swój projekt i powalcz o dodatkowe środki nawet do 1000 zł doładowania w kasie Groupon;
  • Jesz, ile chcesz, ze smakiem – świeże owoce oraz płatki na śniadanie i obiad, wystarczy nawet na kolację każdego dnia☺!;
  • We must have fun – codziennie realizując ciekawe projekty, integrujemy się zespołowo, a dwa razy w roku ogólnofirmowo.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o Groupon i ludziach tworzących naszą organizację, zapraszamy na stronę: http://career.groupon.pl/dzialy/.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (90816)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2984)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2984)
Groupon (3406)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry