Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybrana sesja zdjęciowa od 109,99 zł w Foto Stachowiak

od109,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Chwile są ulotne, jednak magiczny świat fotografii pozwala na ich zatrzymanie: zdjęcia uwydatnią piękno każdego wydarzenia

Groupon ważny przez 1 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Makijaż obejmuje poprawę makijażu. Nie obejmuje makijażu od podstaw.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Pełny materiał z sesji przekazywany jest na płycie CD.
Konieczna rezerwacja tel. 601519719 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Wybrana sesja zdjęciowa:

  • 109,99 zł za 1-godzinną sesję ( 3 wybrane, poddane obróbce, wyretuszowane zdjęcia)
  • 149,99 zł z 1,5-godzinną sesję ( 5 poddanych obróbce i wyretuszowanych zdjęć i makijaż)
  • 189,99 zł za 2,5-godzinną sesję (7 poddanych obróbce i wyretuszowanych zdjęć, makijaż)

Pełny materiał z sesji przekazywany jest na płycie CD ( wszystkie wykonane zdjęcia + zdjęcia poddane obróbce)

  • fotografii studyjnej 
  • portretowej 
  • rodzinnej 
  • plenerowej 
  • reportażowej 
  • ślubnej

Klient może wybrać rodzaj sesji odpowiadający jego oczekiwaniom i potrzebom.

Makijaż obejmuje poprawę makijażu. Nie obejmuje makijażu od podstaw.

 

Foto Stachowiak

Studio fotograficzne jest magicznym miejscem, gdzie profesjonaliści z pasją utrwalają na zdjęciach ulotne chwile. Za pomocą sprzętu wysokiej jakości oraz wiedzy, jaką posiadają pracownicy, piękno i emocje towarzyszące fotografowanym wydarzeniom są uwydatnione na obrazie.

Foto Stachowiak oferuje sesje ślubne, portretowe, rodzinne, a każdy klient jest tu traktowany indywidualnie tak, aby czuł się swobodnie.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Grójecka 105, 02-101 Warszawa, mazowieckie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83816)
Shopping (66)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Warszawa (2696)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2696)
Groupon (3168)
Travelist (15)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry