Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybielanie zębów: laserowe (269 zł) lub nakładkowe (299 zł) w Stomapol

od299
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Certyfikowany gabinet pracujący wg zaleceń WCMID, prowadzony przez lekarza stomatologa będącego autorem wielu publikacji naukowych

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość łączenia zabiegów. Gabinet zastrzega sobie prawo od odstąpienia od zabiegu z powodów przeciwwskazań medycznych d/t procedur wybielania. Pacjenci powinni pamiętać iż zabieg wybielania jest skuteczniejszy po wcześniejszym usunięciu osadów i kamienia.
Konieczna rezerwacja tel. 22 394 70 75 w godz. 9-18. Czas wizyty ustalany jest zgodnie z harmonogramem przyjęć uzależnionym od wolnych terminów. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Wybielanie zębów w 1 z 2 opcji:

1) 299 zł za wybielanie nakładkowe (odlew 2 łuków + 2 x żel wybielający),
2) 269 zł za wybielanie laserowe (żel + akcelerator bieli i laser diodowy, 3 sesje po 20 min).

Opcja 1 - 1 strzykawka 3ml gelu 18% produkcji Włoskiej gratis plus 60% rabat na drugą strzykawkę o pojemności 3ml koszt po rabacie 15zł.

W przypadku opcji 1. w cenie jest 3 ml żelu. Przy większej ilości konieczna dopłata.

Opcja 2 - sesje realizowane podczas tej samej wizyty. Zabieg może powodować dyskomfort - w przypadku dużej wrażliwości aplikacja środka łagodzącego stanowi dodatkowy koszt 50 zł .

W przypadku wybielania laserem zęby zostaną wypolerowane przed zabiegiem lub wypiaskowane miękka krzemionką. Zarówno do wybielania laserem jak też nakładkowego będzie użyty renomowany produkt włoski.
Metoda nakładkowa polega na zastosowaniu specjalnego żelu, którego składniki uwalniają atomy tlenu, co prowadzi do wybielenia przebarwień. Podczas pierwszej wizyty lekarz pobiera wyciski, które pozwalają na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta i wygodna nakładka dopasowana jest do kształtu zębów, co zapewnia bezpieczeństwo wybielania podczas snu. W trakcie drugiej wizyty lekarz stomatolog wydaje nakładkę i strzykawki z żelem oraz wyjaśnia, w jaki sposób używać zestawu. Z kolei wybielanie zębów laserowe polega na naniesieniu na zęby żelu, który aktywuje laser diodowy. Dzięki temu można uzyskać pożądany efekt w przeciągu 60 minut.

Dodatkowe informacje:

  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 3
  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz/ lekarz stażysta/ higienistka pod okiem lekarza
  • konsultacja w cenie: tak

Stomapol
Gabinet prowadzi leczenie według zaleceń WCMID (The Word Congress of Minimal Invasive Dentistry), niezależnej międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów z całego świata. Specjalizuje się w stomatologii rekonstrukcyjnej i estetycznej (jako jedna z niewielu placówek w Polsce oferuje zabiegi przy użyciu najwyższej klasy kompozytów Renamel, których używa ponad 95% członków American Academy of Esthetc Dentistry). Ponadto proponuje usługi z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i profilaktycznej, chirurgii, implantacji i protetyki. Warto wiedzieć, że Stomapol pomaga również w walce z bezdechem sennym, bruksizmem i zespołem chorobowych stawów skroniowo-żuchwowych TMJ.

Gabinet od wielu lat współpracuje m.in. z kliniką ALL Denture/dental clinic Denver USA w zakresie protetyki i implantologii oraz centrami badawczymi rozwijającymi nowe technologie firm Myerson, Lang Dental i Cosmedent. Założył go lekarz stomatolog Krzysztof Polanowski, który jest autoem ponad 50 publikacji naukowych i aktywnym członkiem grupy „Editorial Science Board”, międzynarodowego magazynu stomatologicznego Dentaltown USA. Co więcej, od ponad 14 lat prowadzi szeroką działalność edukacyjną w kraju i za granicą (m.in. na Litwie, Łotwie i w USA) – występował jako prelegent podczas 70 różnorodnych wykładów i szkoleń praktycznych o tematyce protetycznej, stomatologii estetycznej i nowoczesnych trendach w profilaktyce stomatologicznej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Myśliborska 18/1 lokAl. 44, 03-185 Warszawa (Białołęka)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (15310)
Cała Polska (471)
Bilety (96)
Hotele
lokalne
Warszawa (1572)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry