Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wisła: całodzienny karnet na stok Stożek – Ośrodek Narciarski w Wiśle od 47,99 zł

od47,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Stacja mieści się na północno-wschodnim zboczu beskidzkiego Wielkiego Stożka; trasy o różnym poziomie trudności

Groupon ważny do 31.03.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon i wymień go w kasie na skipass płatny 10 zł (kaucja zwrotna). Skipass rodzinny (za okazaniem legitymacji lub innych odpowiednich dokumentów): maksymalnie 5 osób (w tym dwie osoby dorosłe + dzieci do lat 15). Groupon ważny 7 dni w tygodniu od świtu do zmroku.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

  • stok oświetlony i naśnieżany
  • bezpłatny parking przy stoku
  • możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego
  • dodatkowe opłaty: 10 zł kaucji zwrotnej za kartę

Trasy narciarskie:

  • Niebieska nartostrada dla całej rodziny: 1600 m
  • Czerwona trasa dla średnio zaawansowanych: 860 m
  • Czarna trasa dla zaawansowanych: 1000 m
  • Trasa baby lift dla najmłodszych oraz stawiających pierwsze kroki: 410 m

Podgląd stoku na żywo można znaleźć tutaj..............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Zjazdowa 11, 43-360 Wisła, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (75104)
Shopping (200)
Bilety (108)
Hotele
lokalne
Warszawa (3223)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry