Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Usuwanie znamion od 49,99 zł w Klinice Urody & SPA Team Beauty

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na pozbycie się niechcianych mankamentów skóry:brodawki, włókniaki, prosaki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 1 groupon. Groupon należy wykorzystać podczas 1 wizyty. Zmiana do 0,5 cm średnicy większe liczone jako 2 lub 3 zmiany. Oferta skierowana tylko do nowych klientów kliniki.
Dodatkowe informacje: znieczulenie płatne 50 zł
Konieczna rezerwacja tel. 22 623 81 11 lub 503 185 546. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji:

 • 49,99 zł za usunięcie 3 znamion,
 • 89,99 zł za usunięcie 6 znamion,
 • 179 zł za usunięcie 12 znamion.

Zabieg pozwala w bezpieczny i mało inwazyjny sposób pozbyć się nieestetycznych znamion. Jest to sposób na pozbycie się niechcianych mankamentów skóry: brodawki, włókniaki, prosaki.

Do zabiegu w zależności od kwalifikacji zmian, stosowana jest:

 • elektrokoagulacja
 • Laser Smooth Yag 

Zabieg wykorzystuję prąd elektryczny lub światło lasera, polega na ścięciu białka w tkankach gdzie powstała zmiana. W celu usunięcia zmiany skórnej zazwyczaj wystarczy wykonać 1-2 zabiegi. Po wygojeniu należy zmiany skontrolować i ewentualnie niektóre z nich powtórzyć. Po zabiegu pojawiają się drobne strupki, które utrzymują się ok. tygodnia, może pojawić się też niewielki obrzęk i rumień oraz niewielkie pieczenie w obrębie zabiegowym. Objawy te ustępują po 1 dniu.

Do zabiegu kwalifikowane są następujące zmiany:

 • włókniaki
 • kurzajki
 • prosaki
 • kaszaki
 • brodawki płaskie
 • “rubinki”
 • pęknięte naczynka na twarzy i ciele
 • plamy starcze i drobne przebarwienia

Zabieg poprzedzony konsultacją i oceną zmian skórnych przez kosmetologa. W celu uzyskania informacji czy posiadane zmiany i narośla skórne kwalifikują się do usunięcia, zaleca się bezpłatną konsultację przed wykupieniem grouponu. W tym celu konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Al. Szucha 3/1, 00-580 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (15310)
Cała Polska (471)
Bilety (96)
Hotele
lokalne
Warszawa (1572)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry