Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Test na nietolerancję pokarmową z krwi od 474,99 zł w Revitum

od474,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Właściwa diagnoza przyczyn dolegliwości jest podstawą skutecznej kuracji, a testy na nietolerancję pokarmową docierają do źródła zaburzeń

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 250 28 88. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Test na nietolerancję pokarmową z krwi:

  • 474,99 zł za test dla 1 osoby,
  • 949,99 zł za test dla 2 osób,
  • 1424,99 zł za test dla 3 osób.

Bóle brzucha i głowy, wysypka, bezsenność, niepokój, zespół przewlekłego zmęczenia, migreny, wzdęcia, zatrzymywanie wody w organizmie, astma, wzdęcia, zespół chronicznego zmęczenia, depresja to tylko kilka objawów nietolerancji pokarmowej, która stanowi obecnie powszechny problem u dzieci, młodzieży i dorosłych. W odróżnieniu od alergii pokarmowej nie wywołuje ostrej i natychmiastowej reakcji układu immunologicznego na pewne pokarmy. Objawy występują zazwyczaj w przeciągu kilku minut od wejścia w kontakt z alergenem, choć mogą pojawić się do dwóch godzin. Objawy nietolerancji są zazwyczaj diagnozowane jako oddzielne dolegliwości a nie łączone z pokarmami. Można mieć zatem nietolerancję pokarmową, a nawet o tym nie wiedzieć. Test na nietolerancję pokarmową jest szybkim, kolorymetrycznym, mikropłytkowym testem wykonywanym na próbce krwi, a służącym do pomiaru przeciwciał IgG swoistych dla zestawu obejmującego do kilkudziesięciu składników pokarmowych.

Więcej informacji dostępne tutaj. Opieka dietetyczna, zapytania o posiłki, skład - dostępna pod numerem 222 502 888

Revitum

Pracujący w Centrum Diagnostyki Organizmu Revitum specjaliści z zakresu biomedycyny, medycyny ekologicznej, dietetyki i żywienia zajmują się na co dzień przywracaniem do zdrowia. Proponowane przez nich testy (m.in. obciążeń organizmu i niedoborów komórkowych) pomagają w identyfikacji podstawowych przyczyn różnych schorzeń.

Trwałe i szybkie efekty kuracji, za sprawą dobieranych indywidualnie naturalnych preparatów i suplementów, pozwalają cieszyć się zdrowiem, doskonałą kondycją fizyczną, brakiem stresu oraz dobrym samopoczuciem.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Chmielna 28B (6. piętro, domofon 6), 00-020 Warszawa (Śródmieście), MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83643)
Shopping (69)
Bilety (164)
Hotele
lokalne
Warszawa (2655)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2655)
Groupon (3194)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry