Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie Prince2® z metodyki zarządzania projektami od 1899 zł w Akademia Szybkiej Nauki (do -24%)

2690 złod2099
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 22%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Prince2® to najbardziej znana metodyka zarządzania projektami: powszechnie stosowana w administracji rządowej i w sektorze prywatnym

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Terminy zajęć dostępne TUTAJ. Szkolenia Fondation odbywają się 2 razy w miesiącu, szkolenia Pracitioner odbywają się raz w miesiącu. 
Konieczna rezerwacja tel. 502 190 263 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Szkolenie Prince2® z metodyki zarządzania projektami:

  • 2099 zł zamiast 2690 zł za szkolenie Prince2® Foundation dla 1 osoby,
  • 1899 zł zamiast 2390 zł za szkolenie Prince2® Practitioner dla 1 osoby,
  • 4099 zł zamiast 5380 zł za szkolenie Prince2® Foundation dla 2 osób,
  • 3699 zł zamiast 4780 zł za szkolenie Prince2® Practitioner dla 2 osób.

Akredytowane szkolenie Prince2® (wraz z egzaminami) pozwoli poznać metodykę zarządzania projektami (nawet tymi najbardziej skomplikowanymi) i zastosować ją w praktyce. Zdobyte umiejętności przyczynią się do rozwoju zawodowego, a co za tym idzie - otworzą nowe możliwości.

Uczestnicy szkoleń Prince2® zdobędą uznawany na całym świecie certyfikat, a zajęcia w formie warsztatów będą prowadzone przez trenerów praktyków. Warto podkreślić, iż 99% kursantów Akademii Szybkiej Nauki zdaje egzaminy Prince2®.

Harmonogram szkoleń można sprawdzić tutaj

Trenerzy (akredytowani przez APM Group):

  • Andrzej Hejduk
  • Monika Walczak

Akademia Szybkiej Nauki 

Akademia jest instytucją edukacyjną, która od 1998 roku zajmuje się prowadzeniem kursów, szkoleń i kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału intelektualnego i osobistego. Tworzy ją zespół ludzi-pasjonatów, trenerów z dużym doświadczeniem oraz motywacją do samodoskonalenia się, autorów oryginalnych programów szkoleniowych, książek i publikacji. 

Placówka może pochwalić się współpracą z takimi instytucjami, jak MSWiA, Biuro Ochrony Rządu, PGE S. A. czy RWE Polska. Ponadto Akademia zrealizowała ponad 30 projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, a projekt „Kompendium wiedzy przyszłego menedżera służby zdrowia” znalazł się na liście laureatów konkursu „Dobre praktyki EFS” i uzyskał tytuł „Najlepszej Inwestycji w człowieka 2007”.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa (Śródmieście)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93795)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2956)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2956)
Groupon (3398)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry