Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Symulacja jazdy na tylnym kole motocyklu: 10 min (65 zł) lub 30 min (325 zł) zabawy i więcej z firmą Wheelie Machine

od65
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Szansa na wykonanie spektakularnej motocyklowej sztuczki zwanej „Wheelie” – nawet godzina symulacji dla nieograniczonej liczby osób

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Z symulatora dowolna ilość osób. 
Konieczna rezerwacja tel. 600 950 777 z podaniem kodu grouponu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Symulacja jazdy na tylnym kole motocyklu dla dowolnej ilości osób:

  • 65 zł z 10 minut symulacji,
  • 325 zł za 30 minut symulacji,
  • 650 zł za 60 minut symulacji.


Wheelie Machine

Ryk silnika motocykla to fonia, która najmocniej oddziałuje na emocje amatorów ostrej jazdy. Wiedzą o tym założyciele firmy Wheelie Machine, która zajmuje się nauką jazdy motocyklem na tylnym kole. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii symulacji niebezpieczna do wykonania w ruchu miejskim sztuczka zyskuje zupełnie nowy wymiar, umożliwiając spektakularny „wrzut na gumę” nawet osobom bez prawa jazdy.

Symulator – Honda CBR 954 RR FireBlade – to motocykl, który nie bez powodu zyskał miano króla tylnej gumy. Za sprawą pojemności 954 cm3, każde odkręcenie manetki gazu wyzwala wulkan nieujarzmionej energii i dzikich emocji, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Organizowane przez Wheelie Machine pokazy to nie tylko spektakularny motocyklowy show, ale i szansa by, nawet bez zaawansowanych umiejętności jazdy na motocyklu, stać się pełnoprawnym uczestnikiem zapierającego dech w piersiach widowiska.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Boleslawicka 12, 03-325 Warszawa, Mazowieckie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93795)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2956)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2956)
Groupon (3398)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry