Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Symulacja egzaminu państwowego kat. B (69,99 zł), kurs uzupełniający (od 199,99 zł) lub pełny (899,99 zł) w OSK Nova

od69,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Prawo jazdy kat. B: cały kurs, uzupełnienie teorii lub praktyki albo symulacja egzaminu państwowego

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowa opłata za materiały dydaktyczne oraz badania lekarskie. Dni i godz. korzystania: pon. - pt. 12 - 18, sob. 11 - 14.
Konieczna rezerwacja tel. 603 984 881 w ciągu 7 dni od daty zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 69,99 zł za symulację egzaminu państwowego kat. B,
  • 199,99 zł za 30-godzinny kurs uzupełniający teorię kat. B,
  • 399,99 zł za 10-godzinny kurs uzupełniający praktykę kat. B
  • 899,99 zł za kurs na prawo jazdy kat. B.

Szkoła Nauki Jazdy Nova

Ośrodek stwarza kandydatom na kierowców bezstresowe warunki do nauki bezpiecznej i dynamicznej jazdy. Instruktorzy przekazują swoją wiedzę i umiejętności z zakresu przepisów ruchu drogowego, kulturalnego zachowania się na drodze, techniki kierowania i udzielania pierwszej pomocy. Aby umożliwić kursantom szybsze zdobycie wymarzonego dokumentu, pokazują też pułapki, jakie czyhają na trasie egzaminacyjnej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Popiełuszki 19/21, 01-595 Warszawa (Żoliborz), MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84310)
Shopping (64)
Bilety (161)
Hotele
lokalne
Warszawa (2687)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2687)
Groupon (3137)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry