Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Studyjna lub ślubna sesja fotograficzna ze zdjęciami od 149,99 zł w Retro Błysk

350 złod149,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 57%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Zdjęcia poddane obróbce graficznej i retuszowi
  • Druk na wysokiej jakości papierze fotograficznym

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W przypadku wykorzystania grouponu w Łodzi i w Warszawie, miejsce sesji ustalane indywidualnie, za sesję studyjną w Łodzi i w Warszawie konieczna dopłata 40 zł za 1 godz. wynajmu studia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jeśli piękna chwila nie może trwać wiecznie, warto ją utrwalić na zdjęciu. Zdecyduj się zatem na sesję fotograficzną w studiu Retro Błysk. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu.

Retro Błysk. Oferta
Sesje fotograficzne (studyjne, ślubne) w 1 z 4 opcji:

1) 149,99 zł. zamiast 350 zł za wybraną sesję + 10 zdjęć po obróbce i retuszu (czas trwania 1 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów),
2) 169,99 zł zamiast 550 zł za wybraną sesję + 15 zdjęć po obróbce i retuszu oraz 8 wydrukowanych zdjęć w formacie 10 x 15 (czas trwania 1,5 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów),
3) 199,99 zł zamiast 750 zł za wybraną sesję + 15 zdjęć po obróbce i retuszu, nagranych na płytę DVD z wybranymi zdjęciami w wysokiej jakości oraz 15 zdjęć wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym format 10 x 15 (czas trwania 2 godz., w tym przygotowania i zmiany strojów)
4) 989 zł zamiast 2589 zł za płytę DVD z profesjonalnie przygotowanymi zdjęciami wysokiej jakości, 250 fotografii poddanych autorskiej obróbce graficznej, 10 zdjęć wydrukowanych na wysokiej jakości papierze fotograficznym format 10 x 15, profesjonalny reportaż od rozpoczęcia do zakończenia imprezy (przygotowania, ceremonia zaślubin, wesele).

Retro Błysk
Profesjonalne tematyczne sesje fotograficzne, zdjęcia ślubne, fotografie z imprez firmowych i szkolnych - jak widać fotograf Retro Błysk potrafi realizować projekty zarówno dla osób prywatnych, jak i instytucji czy organizacji. Każdy wymaga innego tempa pracy czy spojrzenia, ale wszystkie realizowane są z dbałością o detale. Fotografie cechuje przy tym malarska aura, dzięki czemu przykuwają uwagę i wywołują emocje.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Generała Zajączka 7, 01-518 Warszawa
ul. Wioślarska 16 lokal 33, 94-036 Łódź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (95487)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Warszawa (3099)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3099)
Groupon (3418)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry