Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skaling, polerowanie, fluoryzacja i więcej opcji od 79,99 zł w Euro Dent 2000

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Pakiet zabiegów gwarantujących zdrowy i piękny uśmiech: skaling, fluoryzacja i więcej
  • Badanie przy użyciu laserowego diagnodentu Kavo: bezpieczny i bezbolesny sposób wykrywania próchnicy bez naruszania szkliwa - 90% skuteczności diagnostycznej
  • Lokalizacja: Kabaty

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia:  oferta nie łączy się z innymi promocjami.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. 
Konieczna rezerwacja tel. 22 618 75 33 lub 22 649 63 24. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

W kiepskich filmach grozy samotne paciorki leżakujące przez lata w babcinych kuferkach z biżuterią mogłyby się nocą zamieniać w drapieżne paciorkowce i atakować zęby pogrążonych we śnie domowników. Uchroń się zawczasu od scen rodem z horroru z dzisiejszym grouponem i wybierz pakiet zabiegów dedykowanych uzębieniu w Euro Dent 2000.

Oferta

Pakiet stomatologiczny w 1 z 3 opcji:

1) 79,99 zł za skaling, polerowanie i fluoryzację,
2) 89,99 zł za skaling, polerowanie, fluoryzację i piaskowanie,,
3) 99,99 zł za skaling, polerowanie, fluoryzację i badanie laserowym diagnodentem.,

Euro Dent 2000 Liczba w nazwie zlokalizowanego na Kabatach NZOZ-u nie jest przypadkowa - jest to bowiem rok jego założenia. Przez ponad 10 lat Euro Dent 2000 rozrósł się do trzech gabinetów, spośród których dwa wyposażone są w aparaty RTG bezpośrednio przy fotelach, a do tego wszystkie wyłożone są wykładziną z bakteriobójczą powłoką. Ale to nie koniec nowoczesnych rozwiązań: przeglądów dokonuje się tutaj za pomocą diagnodentu firmy Kavo, który charakteryzuje się 6-krotnie większą skutecznością niż tradycyjne lusterko ze zgłębnikiem i nie uszkadza szkliwa. A jeśli zajdzie potrzeba poradzenia sobie z bolesnym ubytkiem przyszyjkowym, w sukurs może przyjść abrazja - metoda bezwiertłowa, która nie wymaga znieczulenia.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Polnej Róży 6 (Kabaty), 04-773 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (7470)
Cała Polska (219)
Bilety (76)
lokalne
Warszawa (1099)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry