Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Sesja zdjęciowa i więcej od 79,99 zł w Studiu Foto&Make-Up MIKLASZEWICZ.COM

200 złod79,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sesja fotograficzna jest okazją do eksperymentowania z wizerunkiem lub utrwalenia ważnych momentów

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla nowych klientów studia. Sesja dla maks. 2 osób. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wyretuszowane zdjęcia zostaną udostępnione na serwerze lub nagrane na płytę CD. Zdjęcia mogą być wykorzystanie wyłącznie do użytku prywatnego. Zastosowanie do innych celów wymaga uzyskania licencji. Dodatkowe opłaty: makijaż - 100 zł, fryzura - 50 zł, dodatkowe zdjęcie z retuszem (dla pakietów 1-5) 25 zł/szt, pakiet 5 zdjęć z retuszem - 100 zł, dla pakietu 6 akt/buduar 50zł/szt. Cały nieobrobiony materiał z sesji - 400 zł. Opcje 1-5 obejmują sesję zdjęciową w ubraniu, jedynie opcja 6 dotyczy zdjęć w formie aktu. Przed dokonaniem rezerwacji konieczny kontakt telefoniczny: 730 101 011; w przeciwnym wypadku rezerwacja nie będzie przyjęta. Sesje zdjęciowe realizowane są od wt.-czw. w godzinach 9.00-17.30. są to najlepsze godziny na sesję zdjęciową, twarz jest wypoczęta dzięki czemu zdjęcia wychodzą najkorzystniej.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 101 011. W przypadku niepojawienia się na sesji, spóźnienia ponad 15 min lub nieodwołania rezerwacji z wyprzedzeniem 3 dni roboczych - groupon przepada 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 79,99 zł zamiast 200 zł za 30-minutową sesję w studiu, maks. 1 stylizacja i 3 zdjęcia (30 min w tym przygotowanie i zmiana strojów)
  • 119,99 zł zamiast 350 zł za godzinną sesję w studiu, maks. 2 stylizacje i 5 zdjęć (60 min w tym przygotowanie i zmiana strojów)
  • 159,99 zł zamiast 550 zł za godzinną sesję w studiu, maks. 3 stylizacje i 7 zdjęć (60 min w tym przygotowanie i zmiana strojów)
  • 249,99 zł zamiast 750 zł za 1,5-godzinną sesję w studiu, maks. 6 stylizacji i 10 zdjęć (90 min w tym przygotowanie i zmiana strojów)
  • 299,99 zł zamiast 850 zł za 1-5 godzinną sesję w studiu, max 6 stylizacji i 13 zdjęć (90 min w tym przygotowanie i zmiana strojów)
  • 399,99 zł zamiast 950 zł za 2-godzinną sesję akt / buduar w studiu i 6 zdjęć (120 min w tym przygotowanie i zmiana strojów)

Opcje 1.-5. obejmują sesję zdjęciową w ubraniu, jedynie opcja 6. dotyczy zdjęć w formie aktu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Karolkowa 66/74, 01-193 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (11833)
Cała Polska (549)
Bilety (30)
lokalne
Warszawa (1731)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry