Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Sesja zdjęciowa i więcej od 79,99 zł w Studiu Foto&Make-Up MIKLASZEWICZ.COM

200 złod79,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sesja fotograficzna jest okazją do eksperymentowania z wizerunkiem lub utrwalenia ważnych momentów

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla nowych klientów studia. Sesja dla maks. 2 osób. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Wyretuszowane zdjęcia zostaną udostępnione na serwerze lub nagrane na płytę CD. Zdjęcia mogą być wykorzystanie wyłącznie do użytku prywatnego. Zastosowanie do innych celów wymaga uzyskania licencji. Dodatkowe opłaty: makijaż - 50 zł, fryzura - 50 zł, dodatkowe zdjęcie z retuszem - 25 zł, pakiet 5 zdjęć z retuszem - 100 zł. Cały nieobrobiony materiał z sesji - 400 zł. Przed dokonaniem rezerwacji konieczny kontakt telefoniczny: 730 101 011; w przeciwnym wypadku rezerwacja nie będzie przyjęta.
Konieczna rezerwacja tel: 730 101 011. W przypadku niepojawienia się na sesji, spóźnienia ponad 15 min lub nieodwołania rezerwacji z wyprzedzeniem 3 dni roboczych - groupon przepada
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 79,99 zł zamiast 200 zł za 30-minutową sesję w studiu, maks. 1 stylizacja i 3 zdjęcia,
  • 99,99 zł zamiast 350 zł za 1-godzinną sesję w studiu, maks. 2 stylizacje i 5 zdjęć,
  • 159,99 zł zamiast 550 zł za 1,5-godzinną sesję w studiu, maks. 3 stylizacje i 7 zdjęć,
  • 199 zł zamiast 750 zł za 2-godzinną sesję w studiu, maks. 6 stylizacji i 10 zdjęć,
  • 399 zł zamiast 950 zł za 2-godzinną sesję akt / buduar w studiu i 6 zdjęć.

Opcje 1-4 obejmują sesję zdjęciową w ubraniu, jedynie opcja 5 dotyczy zdjęć w formie aktu.

Sesja w bezpiecznych warunkach studia pozwoli rozluźnić się i w swobodnej atmosferze eksperymentować z wizerunkiem. Warto wybrać opcję z malowaniem, by w profesjonalny sposób podkreślić atuty urody i ukryć mankamenty. Pamiątką po sesji będą zdjęcia, które można zamieścić na profilu w mediach społecznościowych czy wydrukować i wręczyć w formie prezentu.

Studio Foto&Make-Up MIKLASZEWICZ.COM

Zdjęcia wykonywane w tym studiu powstają pod okiem wykwalifikowanego fotografa: absolwentki Wydziału Plastyki i Technik Wizualnych oraz dyplomowanej charakteryzatorki i scenografki. Wykonuje ona sesje o zróżnicowanej tematyce, np. portretowe, dla par, okolicznościowe, biznesowe, ciążowe czy buduarowe. Otrzymała także wiele pozytywnych referencji, które można sprawdzić pod tym linkiem.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Centrum, 01-193 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91339)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2996)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2996)
Groupon (3398)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry